Close

Strona 21 z 27 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 263

Wątek: D300s

  1. #201

    Domyślnie

    No nie wiem, u mnie w MM body D300 jest za 6799! Paranoja- to raczej Nikon nie chce dawać im sprzętu żeby sprzedawali za taką cenę

  2. #202

    Domyślnie

    elfi.. zachodzisz do mediaka i nawet sie nie przywitasz pozdrowienia od laboludka w MM. a Co do tego D300 za szybą to szkoda słów. on zestarzeje się razem z nami :P
    podpis niezgodny z regulaminem

  3. #203

    Domyślnie

    Obiecuje, że zajdę następnym razem, wiesz jak jest - jak żonie wytłumaczyć, że kupuję zabawkę za kilka tysięcy, a stała za plecami .. . Nie długo ma być K-7, muszę go obejrzeć...

  4. #204

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kriso Zobacz posta
    mam oficjalne potwierdzenie od dyrektora jednego ze sklepów Media - Saturn w Warszawie, Nikon nie jest zamawiany przez te sklepy do odwołania
    czyżby focha zarzucili?
    Baw się świetnie absolutnie bez powodu.

  5. #205
    Zbanowany
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    86

    Domyślnie

    foch finansowy to na pewno.

  6. #206
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 300

    Domyślnie

    Ludzie spanikują, zaczną wykupywać wszystko co jest na półkach, magazyny będa czyste i za kilka dni rzucą nowy, świeży i jeszcze ciepły stuff ku uciesze tyum co czekali i wku*wowi tym co kupili starsze.

  7. #207

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Ludzie spanikują, zaczną wykupywać wszystko co jest na półkach, magazyny będa czyste i za kilka dni rzucą nowy, świeży i jeszcze ciepły stuff ku uciesze tyum co czekali i wku*wowi tym co kupili starsze.
    Jakby był w rozsądnej cenie, to czemu nie

  8. #208

    Domyślnie

    W Fotojokerze stwierdzili, że wyprzedali się z D300 tzn. nie ma na magazynie centralnym, a następnych nie będzie bo "Nikon czyści magazyny" (przed następcą) i nie dostarczy im już następnej partii D300.
    Nie wiem o co chodzi, ale pewnie o pieniądze (ceny?) i o nowe modele. Kto wie, może już w sierpniu.

  9. #209

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez e=mc2 Zobacz posta
    Nie wiem o co chodzi, ale pewnie o pieniądze (ceny?) i o nowe modele. Kto wie, może już w sierpniu.
    Sądząc po ostatniej cenie w FJ, to zależało im na szybkiej sprzedaży. Tak więc ten sierpień jest całkiem realny, chociaż myślę, że w sierpniu będzie prezentacja, a nowy model dostępny 1-2 miesiące później...

  10. #210

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez e=mc2 Zobacz posta
    W Fotojokerze stwierdzili, że wyprzedali się z D300 tzn. nie ma na magazynie centralnym, a następnych nie będzie bo "Nikon czyści magazyny" (przed następcą) i nie dostarczy im już następnej partii D300.
    Nie wiem o co chodzi, ale pewnie o pieniądze (ceny?) i o nowe modele. Kto wie, może już w sierpniu.
    no i to jest najprawdopodobniejsze rozwiazanie bo cos mi sie nie chce wierzyc ze sklepy zrezygnowalyby z narzuty ktora zgarniaja ze sprzedazy produktow nikona.. bedzie wiec nastepca d300 i d60..

    ale lza sie w oku kreci wspanialy d300 przechodzi do historii.. no i przestanie robic zdjecia hehe
    | korpus, optyka i pstryka |

    Trahit sua quemque voluptas

Strona 21 z 27 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •