nie chce mi sie jakos wierzyc w mniejsze szumy w d90 oraz lepsza dynamike wzgledem d300
po co w takim razie w d300 14 bitow skoro dynamika mniejsza od d90 ktory wypluwa 12 bitrowe rawy?
z tego co czytalem to rawy w d90 sa modyfikowane, tutaj upatrywal bym mniejszych szumow
wystarczy maly blur i szumy spadaja, tyle tylko ze szczegoly takze...
np na dpreview d300 ma wyzsza rozdzielczosc od d90
i praktycznie identyczna z 50d canona
Szukaj






Skontaktuj się z nami