Osobiście posiadam S5pro już od jakiegoś czasu i u mnie to wygląda na zasadzie dokupienia aparatu który mi wystarcza w 95% a potrzebuje jeszcze jedno body. O kolorkach nie wspomnę...
Dzięki dla wszystkich za info odnośnie gdzie można dostać. Fakt trochę drogo jest. Za 2800 do 2900 bym brał w ciemno a jak tak to wygląda to chyba można używkę d300 po dołożeniu wyrwać. A nawet widziałem chyba gdzieś że poszło d300 za 3500zł
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami