Szukaj
100% hobby. ... ... www
Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D
cytat ze sklepu hesji:
"Szanowni Państwo.Zostaliśmy zaskoczeni informacją ze strony Nikon Polska o chwilowym wstrzymaniu sprzedaży sprzętu. Sytuacja ma się wyjaśnić do środy (tj. 8.07.2009). Mamy nadzieję, że tego dnia sprzedaż ruszy pełną parą i będziemy mogli zrealizować wszystkie złożone zamówienia. Mamy też nadzieję, że porządki w Nikon Polska nie wpłyną na wzrost cen choć tego pewni niestety być nie możemy. Czekamy do środy na dalsze informacje dość skutecznie zdenerwowani zaistniałą sytuacją. Bardzo przepraszamy za wszelkie opóźnienia bądź ewentualne ruchy cenowe, które mogą mieć na dniach miejsce."
coś chyba nie tak...
dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk
Czyżby kryzys dopadł Nikona? Zaraz pojawi się gdzieś wątek że Nikona kupuje np. Pentax i zmieni nazwę puszek na Pikon![]()
100% hobby. ... ... www
Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D
swiat warjujenikon nigdy nie splajtuje ??
a tak szczerze to jak myslicie znow ceny pojda w gore ?
D80 -> S18-50 f/2.8 -> SB-900 -> Torebka KATA i parę drobiazgów
Skontaktuj się z nami