Close

Strona 18 z 27 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 263

Wątek: D300s

  1. #171

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elfi Zobacz posta
    FotoJoker of corz
    Ale co ciekawe w e_sklepie Fotojoker i jego klonie Fotobasi nie ma żadnej lustrzanki marki Nikon w fotobasi jest jeden kompakt a w Fotojokerze nie ma żadnego aparatu ? stan na 10-07-2009 17.oo
    >>> FB <<< >>> FJ<<<
    czyżby przechodzili tylko na Sony ?
    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

  2. #172

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartek- Zobacz posta
    Ale co ciekawe w e_sklepie Fotojoker i jego klonie Fotobasi nie ma żadnej lustrzanki marki Nikon w fotobasi jest jeden kompakt a w Fotojokerze nie ma żadnego aparatu ? stan na 10-07-2009 17.oo
    >>> FB <<< >>> FJ<<<
    czyżby przechodzili tylko na Sony ?

    OOOO ciekawe????

  3. #173

    Domyślnie

    cytat ze sklepu hesji:

    "Szanowni Państwo.Zostaliśmy zaskoczeni informacją ze strony Nikon Polska o chwilowym wstrzymaniu sprzedaży sprzętu. Sytuacja ma się wyjaśnić do środy (tj. 8.07.2009). Mamy nadzieję, że tego dnia sprzedaż ruszy pełną parą i będziemy mogli zrealizować wszystkie złożone zamówienia. Mamy też nadzieję, że porządki w Nikon Polska nie wpłyną na wzrost cen choć tego pewni niestety być nie możemy. Czekamy do środy na dalsze informacje dość skutecznie zdenerwowani zaistniałą sytuacją. Bardzo przepraszamy za wszelkie opóźnienia bądź ewentualne ruchy cenowe, które mogą mieć na dniach miejsce."


    coś chyba nie tak...
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  4. #174

    Domyślnie

    Czyżby kryzys dopadł Nikona? Zaraz pojawi się gdzieś wątek że Nikona kupuje np. Pentax i zmieni nazwę puszek na Pikon
    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

  5. #175

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartek- Zobacz posta
    Czyżby kryzys dopadł Nikona? Zaraz pojawi się gdzieś wątek że Nikona kupuje np. Pentax i zmieni nazwę puszek na Pikon
    W kontekście tego, że zastanawiam się nad K-7 - jestem za

  6. #176
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    73

    Domyślnie

    swiat warjuje nikon nigdy nie splajtuje ?? a tak szczerze to jak myslicie znow ceny pojda w gore ?
    D80 -> S18-50 f/2.8 -> SB-900 -> Torebka KATA i parę drobiazgów

  7. #177

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    cytat ze sklepu hesji:

    "Szanowni Państwo.Zostaliśmy zaskoczeni informacją ze strony Nikon Polska o chwilowym wstrzymaniu sprzedaży sprzętu. Sytuacja ma się wyjaśnić do środy (tj. 8.07.2009). Mamy nadzieję, że tego dnia sprzedaż ruszy pełną parą i będziemy mogli zrealizować wszystkie złożone zamówienia. Mamy też nadzieję, że porządki w Nikon Polska nie wpłyną na wzrost cen choć tego pewni niestety być nie możemy. Czekamy do środy na dalsze informacje dość skutecznie zdenerwowani zaistniałą sytuacją. Bardzo przepraszamy za wszelkie opóźnienia bądź ewentualne ruchy cenowe, które mogą mieć na dniach miejsce."


    coś chyba nie tak...
    Co się dzieje czy ktoś coś wie
    D300 N18-200VR N35 1.8 S10-20 N 180/2.8 AF N 105 2.8D N 70-210 AF 1:4

  8. #178

    Domyślnie

    Byłem w FJ, nic nie wiedzą....

  9. #179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elfi Zobacz posta
    Byłem w FJ, nic nie wiedzą....
    Tylko w internecie ( e-fotojoker ) na ich stronie nie ma żadnej puszki Nikona.

  10. #180

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Tylko w internecie ( e-fotojoker ) na ich stronie nie ma żadnej puszki Nikona.
    zrodla "zblizone do oficjalnych" donosza, ze maja sie pojawic najpozniej w poniedzialek
    Baw się świetnie absolutnie bez powodu.

Strona 18 z 27 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •