Ot poprostu będę potrzebował dodatkowej puszki. O S3 i S5 mniej więcej wiem czego się spodziewać. Bardzo odpowiada mi zwłaszcza ich dynamika bo prześwietlenie bieli praktycznie o 1,5 przysłony nie powoduje problemu z wyciągnięciem zdjęcia a takie przypadki zwłaszcza na ślubach przy plenerach i reportażach są dość częste Dzięki temu nie muszę wybierać gdzie ma być dobrze w jasnych czy ciemnych partiach. Natomiast boli mnie trochę szybkość af i szybkość zapisu zwłaszcza przy reportażu. W pozostałych przypadkach jest to dużo mniejszy problem. Stąd moje pytanie o porównanie dynamiki w obu aparatach. Choć po przeczytaniu ostatnio postów o błędach af w 700 trochę mój optymiz przygasł. Reasumując jeśli dynamika będzie poruwnywalna a af i zapis szybszy to chyba się zdecyduję aczkolwiek właśnie tą dynamikę stawiam na 1 miejscu.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami