Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: domke

  1. #1

    Domyślnie domke

    U wielu fotoreporterów zauważyłem takie sakwy firmy Domke lecz wpisując w google i na allegro nie widze ich polskich przedstawicieli. Nie wiecie gdzie można nabyc takie sakwy.
    Interesuja mnie 2 rozmiary:
    -na tokine 80-200 2.8
    -na sigme 28mm 1,8
    plus ewewentualnie na sabinke gdyż tej firmowej nie posiadam

    zdjęcie sakiew :
    - www.
    - www.
    - www.

    poprosił bym o linki, ew. info gdzie można dostac/kupic te sakwy. czy może tego już nie produkują ?

  2. #2

    Domyślnie

    nikt nic nie wie ? nie słyszał ?
    znalazłem w USA lecz boje sie troche wysyłki tych przedmiotów :/
    -www.
    -www.
    -www.
    -www.
    -www.

    i pokrowiec na lampę w UK
    - www.
    Ostatnio edytowane przez Otiv ; 05-07-2009 o 17:30

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Otiv Zobacz posta
    nikt nic nie wie ? nie słyszał ?
    [/URL]
    No i masz odpowiedź na swoje pytanie
    Domke to moim zdaniem najwyższa półka osprzętu dla reportera, nie wiem czy ktoś w polsce tym handluje.
    Nie powinieneś się obawiać zakupów na ebayu, jeśli masz konto na paypalu to będziesz zaskoczony szybkością realizacji zamówienia. Ja robiąc zakupy w niedzielę sprzęt z kanady czy USA mam w piątek w domu.
    Zainteresuj się również marką Newsware (http://www.newswear.com/), moim zdaniem jest równie dobra.
    [F100] [D3]

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gexik Zobacz posta
    http://allegro.pl/item676250520_news..._blyskowa.html

    ale ceny takie u nas, że już lepiej zamówić na ibaju domke

    Ja za ten pokrowiec zapłaciłem rok temu 60PLN z przesyłką z Kanady(ebay). Dostawa do domu w tydzień pod przelewu.
    [F100] [D3]

  6. #6

    Domyślnie

    e-oko ma w ofercie torby domke. Moze mozna u nich zapytać/zamowic.

    Mozesz tez obadac firme Mekko - to jakby podróbka Domke, podobne modele o podobnych nazwach. Jakosc podobno również wysoka.
    Puszki i słoiki...


  7. #7

    Domyślnie

    domke najczęściej mają kotleciarze dla lanus, jak juź chcesz sakwy kupować do kup sobie albo lowe pro albo newswear

  8. #8

    Domyślnie

    Maryj dzięki za rade
    wygrał jednak set "Newswear Chestvest"
    za około 250 zł (bez przesyłki) można miec bardzo przyjazny zestaw naprawdę wysokiej klasy.
    link do aukcji na e-bayu: www.

  9. #9

    Domyślnie

    chyba ci chcą nabrać bo to samo w sobie kosztuje jakieś 550zł

  10. #10

    Domyślnie

    na zdjęciu to "Men's Documentary Chestvest" czyli wersja za $95 u producenta w sklepie czyli ~ 310zł na stan dzisiejszego dolara.
    na jebaju jest za $79 czyli $16 taniej (~260zł, 50zł taniej) + $18 shipping + ew. opłaty celne (jeśli wogóle będą) = ~60zł.
    hmm, może i ściema a może nie.

    Ale wiadomo, że producent u siebie potrafi mieć wyższe ceny jak u odbiorców hurtowych.

    Ostatnio edytowane przez gexik ; 06-07-2009 o 20:57

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •