Close

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 129 z 129

Wątek: S6 Pro

  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez The Fly Zobacz posta
    a wejdź sobie do jakiegś sklepu który ofertuje tego IBM Lenovo i zobacz jak się faktycznie nazywa - Lenovo. Członu ibm nie ma w nowych modelach. Lenovo wykupiło prawa do marki i serwisów IBM na5 lat. Okres ten się właśnie skończył (choć serwisy dalej wykupili). Dlatego nie ma już notebooków z IBM. Potocznie się na nie mówi IBM (tak samo było z płytami BASF, które potem przemianowały się na EMTEC)
    d4x + d800 + 24-70 2.0 + 70-200 2.0 + 85 1.2 + smok i 3 krasnoludki....

  2. #122

    Domyślnie

    Jakoś w sklepach widziałem nie raz że są obie naklejki (Lenovo i IBM).

    Z resztą nie ma to znaczenia. Ja wierzę w Fuji :].

  3. #123

    Domyślnie

    to żeby było tak jak z IBM i Lenovo to dla mnie Fuji może nawet Samyang wykupić jak Ci sami inżynierowie zaprojektują nową matrycę
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez The Fly Zobacz posta
    Jakoś w sklepach widziałem nie raz że są obie naklejki (Lenovo i IBM).

    Z resztą nie ma to znaczenia. Ja wierzę w Fuji :].
    Było tak.
    Pierw był IBM - kupiłogo lenovo, ale narazie cicho sza nic nie zmieniali.
    Potem pojawiło się IBM Lenovo(Lenovo było mniejszym drukiem)
    Potem Zostało samo Lenovo.
    Tak samo było z EMTEC/BASF - żeby powoli przyzwyczaić klientów do marki.
    Nowych notebooków IBM nie ma bo Lenovo już nie ma prawa do marki. Jak są to stare modele (lenovo straciło prawa chyba w zeszłym roku.)
    d4x + d800 + 24-70 2.0 + 70-200 2.0 + 85 1.2 + smok i 3 krasnoludki....

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mibartek Zobacz posta
    to żeby było tak jak z IBM i Lenovo to dla mnie Fuji może nawet Samyang wykupić jak Ci sami inżynierowie zaprojektują nową matrycę
    Zasmuce cię, ale w przypadku lenovo ibm kto - to są 2 rózne fabryki. Być może (nawet wysoce możliwe) ze sporo ludzi przeszło z jednej do 2 firmy, ale nie było to przejęcie działu. O kończeniu produkcji notebooków przez im było głośno na kilka lat przed przejeciem przez lenovo - oni na tym tracili. ich rynkiem są superkomputery i serwery.
    d4x + d800 + 24-70 2.0 + 70-200 2.0 + 85 1.2 + smok i 3 krasnoludki....

  6. #126

    Domyślnie

    optyczne.pl

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emsolo Zobacz posta
    optyczne.pl
    co Ty człowieku cytujesz za bzdurny adres internetowy?
    Jeśli chcesz fachowej i pewnej informacji to nie szukaj na jakiś w chałupie robionym serwisie...
    Pozwól że podam swoje najlepsze z najlepszych źródeł: www.fujifilmS5PR0.com



    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    Wybierz najlepszą!
    HAHHAHAHAHAHAHAHH
    wpisz 🐒i foto ale nie taką małpę jak w zoo tylko taką jak w emajlu
    ŚREDNI FORMAT jest tylko średni MIKRO CZTERY TRZECIE jest mikro KROP to wycinek całości PEŁNA KLATKA jest najlepsza bo jest pełna

  8. #128

    Domyślnie

    odpisałem skąd to wziąłem, cytatu zapomniałem dodać

  9. #129

    Domyślnie

    Przyszła mi do głowy myśl żeby puścić na DPR info "od inżyniera" na temat rychłego pojawienia się S6 i obserwować jak cały internet przeżywa ekscytację
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •