Close

Strona 12 z 109 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sztefanek Zobacz posta
    no masz napisane - "aparat działa tylko nie robi zdjęć" xD
    coś w stylu "pralka działa, tylko bęben się nie kręci" xD
    D850 | D700 | Z6 III | Z5 II | Zfc | N20/1,8G ED | N35/1,8G ED | N28-300VR | N70-200/2,8E FL VR | N200-500/5,6E VR | N400/2,8E FL VR | N600/4E FL VR | TC x1,4 III | TCx2,0 III | Z12-28 PZ VR | Z16-50 VR | Z17-28 | Z24/1,7 | Z28/2,8 | Z40/2 | Z24-200VR | Z105/2,8VR | Z180-600VR | FTZ II | SB-300 | SB-700 | SB-910 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  2. #112

    Domyślnie

    Czym trzeba czyścić lustro, żeby powyginać coś w środku? Mopem?

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez corfer Zobacz posta
    Sztefanek, może odda tylko w dobre ręce? W końcu to pamiątka
    O ile mi wiadomo to pamiatek się nie sprzedaje(zwłaszcza po teściu)nawet jak to jest wueska warta trzy tysie.LOL.

  4. #114

  5. #115
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raddeli Zobacz posta
    No to teraz czekajmy na Fudżi
    Fudżi już miałem...
    Niestety aparat miał znaczące aparycje chromatyczne, detorsje i stygmaty
    Może Pentaks będzie lepszy...
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Kolega kiedyś mi się chwalił, że kupił tanio firmowe głośniki (samochodowe) na giełdzie. Przyjrzałem się im i mówię mu, aby przeczytał dokładnie nazwę. No to on "Panasonic". Na co ja - miałeś przeczytać DOKŁADNIE. A tam było jak byk "Panasonics". Ot, taka wędka na naiwnych.
    Ja kiedyś na stadionie tym, co teraz tam budują stadion na EURO 2012, o mało nie kupiłem butów sportowych PLIMA.

  7. #117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Ja kiedyś na stadionie tym, co teraz tam budują stadion na EURO 2012, o mało nie kupiłem butów sportowych PLIMA.
    Mnie niezmiennie do łez doprowadza ten dowcip:
    - Jak się nazywa Cygan handlujący płytami na stadionie?
    - CD-Rom.
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #118

    Domyślnie

    Perla ale z E-baya, bo sprzedawce ponioslo:

    http://cgi.ebay.co.uk/Nikon-AF-75-30...3A2%7C294%3A50

    Chyba ma baaaardzo limitowana serie.

  9. #119

    Domyślnie

    http://allegro.pl/item661766603_sigm...na_okazja.html

    Położył mnie tekst:

    Nie posiada wbudowany silnik z modelami Nikona (D40, D40x, D60) nalezy ustawiać ostrość ręcznie no ale to przecież drobiazg, bo kto przy lustrzance cyfrowej AF używa ja osobiści nigdy nie używałem, każdy nawet dziecko potrafi zrobić zdjęcie z AF a bez właśnie TY !! prawdziwy fotograf a nie amator .
    ...a na forum wielkie mi co, jak kultowa 50-tka nie ostrzy na D40/60 Ten typ w ogóle AF nie używa
    Ostatnio edytowane przez Badyl81 ; 17-06-2009 o 12:06 Powód: zjadłem literkę - dobra była :D
    Dziwnym nie jest

  10. #120

    Domyślnie

    Death a doczytales uwaznie - cos dla Ekoneta

    cyt. "Paczki pakuję bardzo solidnie świadczą o tym moje pozytywy i zadowoleni klijenci."

    No ja jakos korzystam z AF, ale jestem tylko amatorem hmm...no coz nalezy zaakceptowac moje miejsce
    "Nikon może mieszkać z innymi zwierzętami i dziećmi. Obowiązuje umowa adopcyjna. Kociak dostanie wyprawkę: paczkę karmy, legowisko, miseczki i ulubioną zabawkę."
    WaWeWu

Strona 12 z 109 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •