No... moje Nikkory też są podróbami... wszystkie trzy! W Chinach to wszystko potrafią podrobić. :naive:
Szukaj
No... moje Nikkory też są podróbami... wszystkie trzy! W Chinach to wszystko potrafią podrobić. :naive:
Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia...Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8
http://www.allegro.pl/item660527813_d2h.html
Gość marzyciel... znakomity stosunek cena/przebieg. Poza tym opis też świetny...
D2h kupi tylko osoba, która wie co to za aparat, więc nie ma co podawać danych technicznych.
ale jakby co test jest tutaj: http://www.fotopolis.pl/index.php?n=1714
No i zdjęcie które D2h robi na codzień![]()
http://moto.allegro.pl/item656715537...cjonerski.html Nie rozumiem dlaczego nie sprzeda handlarzowi?![]()
www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Sztefanek, może odda tylko w dobre ręce? W końcu to pamiątka![]()
http://allegro.pl/item660056580_volv..._sprzedam.html
Fajna zamiana ]:->
To jeszcze nic, kiedyś miałem okazję nabycia malucha w zamian za flaszkę![]()
Ee, literówka zwykła![]()
Skontaktuj się z nami