ja wiem jak to działa
chodzi mi o to, że w trybie A który używam, zakładając że ustawiam sobie określoną przysłonę (dokładnie taką jak chcę) parametrem który się zmienia pozostaje czas,
a ponieważ wiem jaką mam w danej chwili ogniskową, jednocześnie wiem jakiego czasu muszę pilnować i poniżej jakiego nie mogę zejść,
do tego by utrzymać ten czas w określonym przedziale ustawiam sobie ISO - wszystko proste i logiczne, robię ręcznie to co funkcja Auto ISO.
Z tym ze ogniskową sobie zmieniam na bieżąco, a zatem próg czasowy też ulega zmianie, a ustawienia AutoISO są "sztywne" chyba że wchodzisz w menu i je ciągle zmieniasz
Np. dla 18 mm wystarczy Ci nawet 1/30, dla 70 mm potrzebujesz już 1/125, spora różnica. Zmieniając ISO manualnie obserwujesz tylko czas migawki i masz nad nim pełną kontrolę zmieniając jeden parametr!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami