Dzięki temu, wygrzebanemu z czeluści archiwum, wątkowi i ja przypomniałem sobie o istnieniu Auto ISO w moim D70s. Znam korzyści, znam ograniczenia, nie pozostaje nic innego jak wypróbować w praktyce. Jedyne problematyczne zagadnienie - jak dobrać "czas odcięcia". Używam kilku obiektywów o różnych ogniskowych/zakresie ogniskowych, żaden nie ma VR a znając siebie - wątpię abym pamiętał o zmianie tego ustawienia przy każdorazowej zmianie słoika. Chyba sobie jakoś to uśrednię uwzględniając, że zamiast VR mam monopod![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami