Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Nad stawem

  1. #1

    Domyślnie Nad stawem

    Ze spaceru, pod ocenę. Z góry dziękuję.

    D80, MB-D80, T17-50, T90, Metz48

  2. #2

    Domyślnie

    ładnie - sielankowo

  3. #3

    Domyślnie

    Mam wrażenie jakby sporo kontrastu brakowało... jakoś tak mało klarownie jest. Poza tym fota bardzo ładna - kadrowo, widokowo i kolorowo

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Mam wrażenie jakby sporo kontrastu brakowało... jakoś tak mało klarownie jest. Poza tym fota bardzo ładna - kadrowo, widokowo i kolorowo
    bo jest troszeczkę za jasno - wystarczy przyciemnic fotkę jakies 5% sklaruje się

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    bo jest troszeczkę za jasno - wystarczy przyciemnic fotkę jakies 5% sklaruje się
    Hmm, możliwe, nie zaprzeczam

  6. #6

    Domyślnie

    Ustawić WB,przyciemnić,dać więcej światła na trzciny i nie tak ostro.Będzie dobrze.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #7

    Domyślnie

    Heh, troche bialych odblaskow na trawie (niestety na moich fotkach tez mnie to drazni).
    BTW, odnosze wrazenie, ze ociupinke przeostrzyles te tawy.
    Nie te z przodu, tylko te troszke dalej.
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  8. #8

    Smile

    dziękuje za posty, a przede wszystkim za porady (nie wiem, czy to wszystko ogarnę)
    D80, MB-D80, T17-50, T90, Metz48

  9. #9

    Domyślnie

    Ładny widoczek może deko za jasno, i za ostro.
    Pozdro. Wojtek

  10. #10

    Domyślnie

    Sielski widoczek. Za poprzednikami - dokończ obróbkę. Mi najbardziej rzuca się w oczy....matowe niebo
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •