Ze spaceru, pod ocenę. Z góry dziękuję.
Szukaj
Ze spaceru, pod ocenę. Z góry dziękuję.
D80, MB-D80, T17-50, T90, Metz48
ładnie - sielankowo![]()
Mam wrażenie jakby sporo kontrastu brakowało... jakoś tak mało klarownie jest. Poza tym fota bardzo ładna - kadrowo, widokowo i kolorowo![]()
Ustawić WB,przyciemnić,dać więcej światła na trzciny i nie tak ostro.Będzie dobrze.![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Heh, troche bialych odblaskow na trawie (niestety na moich fotkach tez mnie to drazni).
BTW, odnosze wrazenie, ze ociupinke przeostrzyles te tawy.
Nie te z przodu, tylko te troszke dalej.
Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB
dziękuje za posty, a przede wszystkim za porady (nie wiem, czy to wszystko ogarnę)
D80, MB-D80, T17-50, T90, Metz48
Ładny widoczekmoże deko za jasno, i za ostro.
Pozdro. Wojtek
Sielski widoczek. Za poprzednikami - dokończ obróbkę. Mi najbardziej rzuca się w oczy....matowe niebo![]()
Skontaktuj się z nami