No to w takim razie ustawie sobie w b4 korekte na -1/6 EV.
Po zrobieniu kilkunastu fotek w roznych warunkach zobacze, czy srednia naswietlen jest prawidlowa.
Jak bedzie dalej jasno, to wtedy dam -1/3 EV.
Przy okazji. Przesadzic w druga strone tez mozna?
Zatem czarne i niedoswietlone miejsca powinny migac na bialo?
BTW Czornyj... Ja tam wyslalem Ci wczoraj PM-a.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami