Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vinci99 Zobacz posta
    Wg mnie dedykowany aku wcale nie jest lepszy od zamiennika
    a jakich zamienników używasz jeśli można wiedzieć?
    Bo na allegro są takie o dziwnie wielkiej pojemności 3900mAh i tak się zastanawiam czy to w jakiś niepożądany sposób może działać na sam aparat.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurdt Zobacz posta
    a jakich zamienników używasz jeśli można wiedzieć?
    Bo na allegro są takie o dziwnie wielkiej pojemności 3900mAh i tak się zastanawiam czy to w jakiś niepożądany sposób może działać na sam aparat.
    Kupilem w fotoenergia.pl i faktycznie maja pojemnosc 3900 co w porownaniu do 1500 w orginale wydaje sie byc duzo. Wg mnie trzymaja troche dluzej niz orginal choc nie adekwatnie do pojemnosci.
    Fakt faktem jest ze sa kilka krotnie tansze od orginalu co ma dla mnie duze znaczenie.
    Negatywnego wplywu na aparat nie zauwazylem

  3. #3

    Domyślnie

    dziwne macie te aku ^^)

    ja swoja s5'ką daje rade na jednym gdzies okolo 400-500 zdjec
    z podpieta lampa sb600 i do wyboru albo tamim albo sigma
    dodatkowo, bez roznicy czy jest to firmowy aku czy tez Np-150 (3900)
    jeszcze nigdy mi sie nie trafilo ze po 300 zdjeciach musialem aku przepinac

    moze to wina ogladania kazdego zrobionego zdjecia na wyswietlaczu? :P

    a kolorki - bajka... to co mnie urzekło w Fuji... najpierw w s5700 a później s5 wgniotło mnie na dłuższą chwilę w fotel
    naprawdę, te aparat ROBI zdjęcia takie, że... mmm
    Fuji S5700, Fuji S5Pro, Tamron 17-50/2.8, Sigma 70-300/4-5.6, SB-600, IR, UV, marco Rings
    -----------------------------------------------------------------------------------------

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SirC Zobacz posta
    ... moze to wina ogladania kazdego zrobionego zdjecia na wyswietlaczu? :P
    Oczywiście, dlatego zmniejszając jasność LCD do minimum można zrobić 10 zdjęć więcej
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    Oczywiście, dlatego zmniejszając jasność LCD do minimum można zrobić 10 zdjęć więcej
    ciekawe czy obniżenie jakości zdjęć do minimum da nam kolejne 10 więcej?? ^^)
    Fuji S5700, Fuji S5Pro, Tamron 17-50/2.8, Sigma 70-300/4-5.6, SB-600, IR, UV, marco Rings
    -----------------------------------------------------------------------------------------

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SirC Zobacz posta
    ja swoja s5'ką daje rade na jednym gdzies okolo 400-500 zdjec
    z podpieta lampa sb600 i do wyboru albo tamim albo sigma
    Ale w jakim trybie? RAW+FINE?
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    Ale w jakim trybie? RAW+FINE?
    np. samo RAF lub samo FINE
    bardzo rzadko robię RAF+Fine

    cenowo to rzeczywiście przegięcie... ja za swojego fu-dźika dałem 2 499 PLNów... a teraz w tym samym sklepie 3 699 :/ masakra...
    Fuji S5700, Fuji S5Pro, Tamron 17-50/2.8, Sigma 70-300/4-5.6, SB-600, IR, UV, marco Rings
    -----------------------------------------------------------------------------------------

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •