Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Kolorowy debiut

  1. #1

    Domyślnie Kolorowy debiut

    Witam serdecznie, po małym rozstaniu z fotografią wracam nieśmiało debiutując w dziale. Liczę na krytykę, co do kadrowania i obróbki. Pozdrawiam (przepraszam, nie wiem dlaczego ale nie nie działa mi link, który umożliwiałby od razu oglądanie zdjęcia właściwej wielkości- jeśli to możliwe proszę o pomoc)

    Kolorowy Kanion - Egipt

  2. #2

    Domyślnie

    jakieś strasznie to zdjęcie ciemne, szczególnie piasek

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    jakieś strasznie to zdjęcie ciemne, szczególnie piasek
    Całość zdecydowanie za ciemna, zdjęcie poprostu niedoświetlone, trochę zabawy poziomami/levels i będzie dobrze.

    pozdrawiam
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  4. #4

    Domyślnie

    Musisz skopiować do posta drugi link z napisem "forum".
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

  5. #5
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    A co do zdjęcia - albo masz coś z monitorem, albo lubisz wyjątkowo ciemne obrazki.

  6. #6

    Domyślnie

    hehe Dwie pomocne dłonie w tym samy czasie
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  7. #7

    Domyślnie

    O kurcze, w życiu bym nie pomyślała, że obrazek jest za ciemny, jeszcze go celowo przyciemniłam, bo wydawało mi się, że uwagi będą co do przepałów, które i tak mi po oczach dają. Chyba jednak 2,5 roku bezustannej pracy lapka odbiło się na jakości jego obrazu. Muszę jednak przesiąść się na tradycyjny monitor. Dziękuję za pomocne dłonie i krótkie pytanko - a jak kadr? do przyjęcia czy zwykły pstryk? Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    kadr nie powala, ale jest ok
    Przydało by się więcej szczegółów (kontrastu) na piasku i skale po prawej na dole.
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szczesliwa Zobacz posta
    O kurcze, w życiu bym nie pomyślała, że obrazek jest za ciemny, jeszcze go celowo przyciemniłam, bo wydawało mi się, że uwagi będą co do przepałów, które i tak mi po oczach dają. Chyba jednak 2,5 roku bezustannej pracy lapka odbiło się na jakości jego obrazu. Muszę jednak przesiąść się na tradycyjny monitor. Dziękuję za pomocne dłonie i krótkie pytanko - a jak kadr? do przyjęcia czy zwykły pstryk? Pozdrawiam
    Jeżeli nie masz pewności jak jasno świeci Twój monitor, to obserwuj histogram. On pokaże Ci przepały i niedoświetlenia.

  10. #10

    Domyślnie

    Dziękuję serdecznie za wskazówki, a jak ta wersja się przedstawia? lepiej czy dać sobie spokój z tą fotką?
    Pozdrawiam

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •