Szukaj
i gripem bez uchwytu na palce .. rewelacja
i srebrnym spustemoraz wizjerem z DX no i kółkiem z Canona
![]()
Ostatnio edytowane przez life ; 03-02-2009 o 19:51
trzeba oddac autorowi tego projektu ze ma fatnazje![]()
Ostatnio edytowane przez th3big ; 04-02-2009 o 18:51
...dwie stopki rozmiar 43...
czym ma zagrozic? 1 klatka wiecej? 2 slotami na karty? w dobie gdzie karta 16giga kosztuje 100zl?
a 32, 64 to zaden problem?
13 punktow AF do 51 w nikonie d300 to ma byc hit??
bo nie wydaje mi sie zeby na 15mega zlowili klientow, tym bardziej po tym jak w testach wyszlo ze 15mega w 50d nie daje wiekszej rozdzielczosci od d300 ktore ma 12 mega, i daje niewiele wiecej od 40d ktore ma 10megapixeli
(polecam dpreview)
a jak wyjdzie nastepca d300 to przybije kolejnego gwozdzia canonowi i pokaze znow gore bo d300 jest nadal krolem w apsc
mimo 2 kolejnych produktow canona (rownorzedny 40d i obecny 50d)
Nikon od momentu wypuszczenia d300 i d3 jest na topie, produkty canona to jedynie odswierzane kotlety i rozdrabnianie sie na mniejsze
Ostatnio edytowane przez MarcinPoland ; 13-02-2009 o 12:29
no tak...
choc nigdy nie mialem sytuacji aby zdjecia uciekly mi z karty dlatego nie pomyslalem o takiej funkcji nawet
ciekawe ile ludzi przez sloty z d700 na d3 poszlo.
sam zaczynam sie nad tym zastanawiac, mbd10 mnie drazni, slot by sie przydal, niestety w mojej szerokosci geograficznej nie ma takiego parcia na d3x co zle robi cenom uzywanych d3.
zastanawialem sie czy mozliwe jest zeby nikon wsadzil kiepski af i wieksza matryce do nastepcy d300 i w sumie moze tak byc. z drugiej strony z tendencja nikona do dziwnych decyzji pewnie to bedzie 24mp na dx z 51 punktami i full hd, jednym slotem i $1000 mniej od 5dmk2.
a krolem apc jest bardziej d40 czy co tam jest na dole za grosze niz d300, za duze parcie maja ludzie na fx w dzisiejszych czasach.
Andrzej
Skontaktuj się z nami