Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Guancho Zobacz posta
    Pytanie też na ile mają na to wpływ goście z optyczne.pl

    Natomiast 7d może być całkiem ciekawą puszką. Uszczelki, 15mpx na dx, 8klatek mogą być ciekawsze niż to co ma do zaoferowania D300

    czym ma zagrozic? 1 klatka wiecej? 2 slotami na karty? w dobie gdzie karta 16giga kosztuje 100zl?
    a 32, 64 to zaden problem?

    13 punktow AF do 51 w nikonie d300 to ma byc hit??

    bo nie wydaje mi sie zeby na 15mega zlowili klientow, tym bardziej po tym jak w testach wyszlo ze 15mega w 50d nie daje wiekszej rozdzielczosci od d300 ktore ma 12 mega, i daje niewiele wiecej od 40d ktore ma 10megapixeli
    (polecam dpreview)

    a jak wyjdzie nastepca d300 to przybije kolejnego gwozdzia canonowi i pokaze znow gore bo d300 jest nadal krolem w apsc
    mimo 2 kolejnych produktow canona (rownorzedny 40d i obecny 50d)

    Nikon od momentu wypuszczenia d300 i d3 jest na topie, produkty canona to jedynie odswierzane kotlety i rozdrabnianie sie na mniejsze
    Ostatnio edytowane przez MarcinPoland ; 13-02-2009 o 12:29

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MarcinPoland Zobacz posta
    czym ma zagrozic? 1 klatka wiecej? 2 slotami na karty? w dobie gdzie karta 16giga kosztuje 100zl?
    a 32, 64 to zaden problem?
    Z tymi dwoma slotami to chyba nie chodzi o to by można było na raz załadować więcej pamięci, tylko jest to zabezpieczenia na wypadek uszkodzenia jednej z nich. Zapis odbywać się może równolegle na obu kartach (tak jak np. w D3) o ile się nie mylę.

  3. #3

    Domyślnie

    no tak...
    choc nigdy nie mialem sytuacji aby zdjecia uciekly mi z karty dlatego nie pomyslalem o takiej funkcji nawet

  4. #4
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Na razie to żaden nowy Canon, tylko kolejna porcja plotek. Precyzujcie tematy.

  5. #5

    Domyślnie

    wszystko bardzo fajnie z tym "idziesz do sklepu", tylko jak mam dac 2400 EUR,
    przy polskiej cenie na poziomie 8500 PLN, to, panstwo wybacza, ale p... ta Holandie

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    wszystko bardzo fajnie z tym "idziesz do sklepu", tylko jak mam dac 2400 EUR,
    przy polskiej cenie na poziomie 8500 PLN, to, panstwo wybacza, ale p... ta Holandie
    Prawdopodobnie z powodu tych 8500 PLN Canon p... Polskę Nie będę zaskoczony jak w najbliższym czasie 5D MkII będzie kosztował około 10 000 PLN. Waluty drożeją i musi, to skutkować podwyżkami cen.
    Ostatnio edytowane przez th3big ; 04-02-2009 o 18:51
    ...dwie stopki rozmiar 43...

  7. #7
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    i gripem bez uchwytu na palce .. rewelacja

  8. #8

    Domyślnie

    i srebrnym spustem oraz wizjerem z DX no i kółkiem z Canona
    Ostatnio edytowane przez life ; 03-02-2009 o 19:51

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    i gripem bez uchwytu na palce .. rewelacja
    Hahaha padłem...

  10. #10

    Domyślnie

    trzeba oddac autorowi tego projektu ze ma fatnazje

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •