czym ma zagrozic? 1 klatka wiecej? 2 slotami na karty? w dobie gdzie karta 16giga kosztuje 100zl?
a 32, 64 to zaden problem?
13 punktow AF do 51 w nikonie d300 to ma byc hit??
bo nie wydaje mi sie zeby na 15mega zlowili klientow, tym bardziej po tym jak w testach wyszlo ze 15mega w 50d nie daje wiekszej rozdzielczosci od d300 ktore ma 12 mega, i daje niewiele wiecej od 40d ktore ma 10megapixeli
(polecam dpreview)
a jak wyjdzie nastepca d300 to przybije kolejnego gwozdzia canonowi i pokaze znow gore bo d300 jest nadal krolem w apsc
mimo 2 kolejnych produktow canona (rownorzedny 40d i obecny 50d)
Nikon od momentu wypuszczenia d300 i d3 jest na topie, produkty canona to jedynie odswierzane kotlety i rozdrabnianie sie na mniejsze
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami