Nowy canon tu więcej info ; http://www.optyczne.pl/1551-nowość-O..._tygodnia.html
Szukaj
Nowy canon tu więcej info ; http://www.optyczne.pl/1551-nowość-O..._tygodnia.html
może za szybko Nikon wprowadził D3X??
no ale kwestia obadania sprawy przez użytkowników... wtedy wszystko się wyjaśni...
DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko
Pytanie też na ile mają na to wpływ goście z optyczne.pl
Natomiast 7d może być całkiem ciekawą puszką. Uszczelki, 15mpx na dx, 8klatek mogą być ciekawsze niż to co ma do zaoferowania D300
Pozdrawiam.
MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
|||blog ||| maciejsimm.com|||
Na razie to żaden nowy Canon, tylko kolejna porcja plotek. Precyzujcie tematy.
Byt rynkowy sprzętów może znacząco się wydłużyć. Wszystko przez kryzys. Nowe projekty są często zawieszane na okres bliżej nie określony. Konsumpcja tak siada, że nie ma komu sprzedawać. Jeśli taki Canon notuje w dziale foto 68% spadek sprzedaży rok do roku, to ciężko o optymizm. Jak tak dalej pójdzie, to z rynku zniknie wiele firm.
...dwie stopki rozmiar 43...
To jest oparte na doświadczeniu Thoma Hogana (http://www.bythom.com/nikond3xreview.htm), więc nie są to plotki. Trudno powiedzieć czy jest to odosobniony przypadek, ale w informacji z Optycznych powołują się tylko na Thoma.
Skontaktuj się z nami