ciekawe ile ludzi przez sloty z d700 na d3 poszlo.
sam zaczynam sie nad tym zastanawiac, mbd10 mnie drazni, slot by sie przydal, niestety w mojej szerokosci geograficznej nie ma takiego parcia na d3x co zle robi cenom uzywanych d3.
zastanawialem sie czy mozliwe jest zeby nikon wsadzil kiepski af i wieksza matryce do nastepcy d300 i w sumie moze tak byc. z drugiej strony z tendencja nikona do dziwnych decyzji pewnie to bedzie 24mp na dx z 51 punktami i full hd, jednym slotem i $1000 mniej od 5dmk2.
a krolem apc jest bardziej d40 czy co tam jest na dole za grosze niz d300, za duze parcie maja ludzie na fx w dzisiejszych czasach.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami