A czy wasze wypowiedzi dotyczą zarówno środkowego punktu AF gdzie jest krzyżowy czujnik jak i punktów z jednoosiowym czujnikiem ??
Pytam, ponieważ zamierzam "wyjść" z Olka i ""przesiąść" się na Nikona D90, ale zamierzam najczęściej używać właśnie punktów innych niż środkowy (czego straszni mi brakowało w moim olku).
Jak jest z szybkością i celnością przy użyciu tych punktów AF ??