Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Sylwia

  1. #21
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie ...

    Jeszcze takie dwie:

    6.


    i taki maly backstage

  2. #22

    Domyślnie

    Bardzo, bardzo fajne i radosne zdjecia
    Eee gdzie tam fajne, super sa! I bardzo ladna obrobka!
    Gratki
    Pozdrawiam Wioletta

  3. #23

    Domyślnie

    Te dorzucone kilka też bardzo fajnie się ogląda. Można by się czepiać pewnie jakiś detali ale po co to robić skoro całość jest jak najbardziej na plus. Ktoś napisał wcześniej, że to Twoje najlepsze do tej pory zdjęcia na forum i ja się z tym w pełni zgadzam

  4. #24

    Domyślnie

    Bardzo fajne fotki, 1 zdecydowanie rządzi ale 4 i 6 również fajne, zresztą jak ogląda się wszystkie razem to oprócz bw naprawdę miło się je ogląda. Co do kolorów crossowych to ja jestem jak najbardziej na tak, sam nimi się bawię ostatnio, a czy są rzeczywiście nimi... hmm nie jestem fachowcem, ale z tego co przejrzałem w nakładkach do PS'a to wersji kolorystycznych jest ogrom.
    Dwa nikoniki i troszkę szkła, choć chciałbym więcej.

  5. #25

  6. #26
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie ...

    Jeszcze raz dziekuje wszystkim za mile slowa. Hi hi, jeszcze nigdy nie mialem tylu pozytywnych komentarzy.
    Pozdrawiam wszystkich.

  7. #27
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Bonus bardzo mi się podoba!

    Gratuluję Artur!

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Artur Jonik Zobacz posta
    Jeszcze raz dziekuje wszystkim za mile slowa. Hi hi, jeszcze nigdy nie mialem tylu pozytywnych komentarzy.
    Pozdrawiam wszystkich.
    Tylko weź pod uwagę, że teraz to też i wymagania będą wobec Twoich prac większe więc musisz przynajmniej utrzymać poziom czego Ci serdecznie życzę oczywiście.

  9. #29

    Domyślnie

    Zdjęcie 1 - extra (z poprawioną obróbką)
    Ostatnie 2 - super

    Podoba mi się radość na zdjęciach, autentyczne emocje.
    Kadry dobrze dobrane.
    Napisz coś o więcej obróbce.

  10. #30

    Domyślnie

    pierwsze zdjęcie bardzo mi się podoba - spontaniczne, naturalne, a co do kolorów to są miłe i przyjemne, sam lubię takie pastelowe i ciepłe kolorki
    backstage mi się podoba, zwłaszcza sprzęt odbity w oku
    "I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes."
    H.C-B.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •