Jesli chodzi o obrobke, kozystalem z tego:
http://www.photoshopsupport.com/tuto...rocessing.html
Szukaj
Jesli chodzi o obrobke, kozystalem z tego:
http://www.photoshopsupport.com/tuto...rocessing.html
druga wersja zdjęcia nr 1 najfajniejsza![]()
D7200
No no... fantastycznie Artur! Gratuluje i zazdroszczę. Pozdrawiam serdecznie!
Miałeś rację. Do tych moich fotek pogoda była kiepska ale i moje umiejętności są j/w.
Do zobaczenia w plenerze i mam nadzieje, że zobaczymy coś z dzisiejszego dnia.
Poprawiona 1 i 2 oraz 3 dają przyjemny komplecik
Sczęście i radość biją z twarzy
Podoba mie się![]()
Skontaktuj się z nami