Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Sylwia

  1. #31
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jery Zobacz posta
    Zdjęcie 1 - extra (z poprawioną obróbką)
    Ostatnie 2 - super

    Podoba mi się radość na zdjęciach, autentyczne emocje.
    Kadry dobrze dobrane.
    Napisz coś o więcej obróbce.
    Jesli chodzi o obrobke, kozystalem z tego:

    http://www.photoshopsupport.com/tuto...rocessing.html

  2. #32

    Domyślnie

    druga wersja zdjęcia nr 1 najfajniejsza
    D7200

  3. #33

    Domyślnie

    No no... fantastycznie Artur! Gratuluje i zazdroszczę. Pozdrawiam serdecznie!
    Miałeś rację. Do tych moich fotek pogoda była kiepska ale i moje umiejętności są j/w.
    Do zobaczenia w plenerze i mam nadzieje, że zobaczymy coś z dzisiejszego dnia.

  4. #34

    Domyślnie

    Poprawiona 1 i 2 oraz 3 dają przyjemny komplecik
    Sczęście i radość biją z twarzy
    Podoba mie się

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •