Matryce są znacznie różne - D40 ma starą matrycę rodem z D50/D70 a D40X nowszą, taką jak D80. D40X zamiast D40 kupiłem po wczytaniu się w forum ze względu 10Mpix dzięki której łatwiej mi poprawiać w postprocesie błędy w kadrowaniu, względnie mniejsze szumy na wyższych ISO, ISO100 oraz w pełni mechaniczną migawkę. "Waga" wpływu na decyzję wg powyższej kolejności.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami