Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58

Wątek: D60 czy D80?

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blackside Zobacz posta
    A gdzie masz takie rewelacje że nie ma iso100? Ma w trybie rozszeżonym...
    Programowe ISO 100, czyli tak jakby go nie bylo.

  2. #52

    Domyślnie

    Nie dla przekory: D60 . A teraz nim się strasznie oburzycie - dla angie007 to pewnie pierwszy poważny aparat i dodatkowo kobieta ( jednak mniejsze dłonie ). Czy każdy z Was kupując samochód zaczynał od razu od dobrych, mocnych samochodów ( pomijając cenę ) . W 90 % nie bo już by tu nie pisał - tak się kończą przygody z czymś nad czym nie potrafimy zapanować. Dalej np. Polo łatwiej zaparkować niz np Passatem chociaż wygoda drugiego przeważa na pewno. Polo jest jakby bardziej kobiece i jednak tańsze , a do celu na pewno dojedzie. Mam nadzieje, że każdy rozumie o czym mówie - dla nie samochodziarzy inne porównanie - nie trzeba kupować browaru, aby napić się dobrego piwa . D60 zrobi w trybie auto ładniejsze zdjęcia - jednak - inny target , jest tańszy, lepiej leży w małej dłoni. Jak angie007 spodoba się "fotografia" kupi kiedyś lepszy aparat - analogia - znudził nam się samochód, mało mocy, lepsza technika jazdy itd kupujemy kolejny lepszy.

  3. #53

    Domyślnie

    Sin więc jest czy nie? Progamowe czy nie ale jest . Jeżeli masz idealne iso 200 to po co Ci 100. ?
    Wiadomo że czasem jest potrzebne ...ale to dość skrajne przypadki.
    D5100//// 18-105VR

  4. #54

    Domyślnie

    Bez wdawania się w dyskusję i czytania wcześniejszych postów D80.
    nic...

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blackside Zobacz posta
    Sin więc jest czy nie? Progamowe czy nie ale jest . Jeżeli masz idealne iso 200 to po co Ci 100. ?
    blackside, czyli Twoim zdaniem ISO200 z D90 jest czystsze niz ISO100 z D80?

    Cytat Zamieszczone przez blackside Zobacz posta
    Wiadomo że czasem jest potrzebne ...ale to dość skrajne przypadki.
    No nie wiem czy takie skrajne - jasne szklo, duzy otwor przyslony, mocno sloneczny dzien - a migawka tylko 1/4000s...

    Cytat Zamieszczone przez goorall Zobacz posta
    [...] dla nie samochodziarzy inne porównanie - nie trzeba kupować browaru, aby napić się dobrego piwa .
    Chyba nikt autorce nie proponowal wykupienia pakietu akcji Nikona.

    Cytat Zamieszczone przez goorall Zobacz posta
    D60 zrobi w trybie auto ładniejsze zdjęcia [...]
    Ladniejsze w jakim sensie? :>
    Ostatnio edytowane przez Sin ; 01-12-2008 o 22:26

  6. #56

    Domyślnie

    Sin a Ty widzisz różnice? Ja niespecjalnie choć wpatruje się już 10 minut w 3 zdjęcia. Ale ok.
    D5100//// 18-105VR

  7. #57

    Domyślnie

    Jeśli autor wątku chce robić portrety, to zapewne zechce kupić stałkę, a te niestety na razie nie posiadają silnika = trzeba kupić d80. Nawet kiedy pojawią się szkła z silnikiem, to pewnie różnica w cenie i tak będzie na korzyść d80. Myślę, że zakup d60 ma sens, jeśli przed długi czas chce się pracować na szkłach zmiennoogniskowych z silniczkiem - wtedy najpierw zbiera się kilka szkiełek, a jak aparat przestanie wystarczać, kupi się d90 (wtedy pewnie w tej cenie, w jakiej obecnie jest d80). Z d60 też można robić rewelacyjne zdjęcia.

  8. #58

    Domyślnie

    ale nad czym wy tutaj jeszcze dyskutujecie, autorka watku dwie strony temu wybrala juz aparat a wy dalej swoje
    watek do zamkniecia
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •