Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : p'soniczna bawialnia obrazkowo-werbalna



Strony : 1 2 3 4 [5]

Ligo
09-10-2021, 20:36
Dla hecy.:-)

Heldbaum
09-10-2021, 21:53
z przodu d... z tyłu plecy

jurkarol
10-10-2021, 16:45
Nie wiem czy można brać udział, kiedy się nie miało nigdy NEXa? Tylko w rękach dawno temu, bodajże 5..

wpkx
10-10-2021, 18:48
- Daj spokój, Kaziu.

Ligo
10-10-2021, 19:05
Wątunio dawno po kwarantannie, więc teraz... Kto to wie?


Nie wiem czy można brać udział, kiedy się nie miało nigdy NEXa? Tylko w rękach dawno temu, bodajże 5..
Można, bowiem wszystko można co nie można, byle z wolna i ostrożna.
A co masz?

jurkarol
14-10-2021, 10:27
Co mam? To jest podchwytliwe pytanie zapewne, więc żeby nie wtopić odpowiem tak
56933

czomolungma
16-10-2021, 11:54
- Daj spokój, Kaziu.

- "Cholera jasna! Won mi tu stąd, jeden z drugim! Będzie mi tu kłaki rozrzucał! Panie! Tu nie jest salon damsko-męski! Tu jest kiosk RUCH-u! Ja... Ja tu mięso mam!"

wpkx
16-10-2021, 12:17
Właśnie.