Zobacz pełną wersję : p'soniczna bawialnia obrazkowo-werbalna
Heldbaum
09-10-2021, 21:53
z przodu d... z tyłu plecy
jurkarol
10-10-2021, 16:45
Nie wiem czy można brać udział, kiedy się nie miało nigdy NEXa? Tylko w rękach dawno temu, bodajże 5..
Wątunio dawno po kwarantannie, więc teraz... Kto to wie?
Nie wiem czy można brać udział, kiedy się nie miało nigdy NEXa? Tylko w rękach dawno temu, bodajże 5..
Można, bowiem wszystko można co nie można, byle z wolna i ostrożna.
A co masz?
jurkarol
14-10-2021, 10:27
Co mam? To jest podchwytliwe pytanie zapewne, więc żeby nie wtopić odpowiem tak
56933
czomolungma
16-10-2021, 11:54
- Daj spokój, Kaziu.
- "Cholera jasna! Won mi tu stąd, jeden z drugim! Będzie mi tu kłaki rozrzucał! Panie! Tu nie jest salon damsko-męski! Tu jest kiosk RUCH-u! Ja... Ja tu mięso mam!"
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.