Witam,
Jeśli to offtop to przepraszam, ale w dziale z ogłoszeniami szuka się fotografa.
Anyway. Dzisiaj. 19/06/2011. Pod stodołą. "Na Opone", zarabali mi plecak. a w plecaku:
d700 - ns 2037521
24-70/2,8 nikkora - ns 365254
MB-d10 - ns 2166606
50/1,4 nikkora - ns 6128633
dodatkowo w plecaku był
Rolleiflex sl66e
Sekonic l-208
Polaroid sx-700
Parę sztuk fuji 400, parę portr kodaka itd.
Jakby ktoś coś słyszał to proszę o kontakt.
[email protected]
605 372 362
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami