Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Wątek: Ukradli d700

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Zawsze zamykam auto od środka. Zwłaszcza od czasu, jak znajoma kilkanaście lat temu dostała w paszczę na skrzyżowaniu i zrabowano jej torebkę.
    Znana akcja na Szmulkach w Wawie - człowiek wchodzi na pasy, samochód się zatrzymuje, z boku podchodzi drugi człowiek i w zależności od tego co jest na siedzeniach wybija bądź nie wybija szyby młotkiem. Huk i szok jest na tyle duży, że doświadczony bandzior bezproblemowo zdąży wyjąć co chce.

  2. #12

    Domyślnie

    Mamie koleżanki bandzior pokazał tylko metal w łapce i na migi, że albo otwiera albo on i tak się dostanie do autka.
    Całe szczęście nie u mnie na wiosce

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasandra Zobacz posta
    A nie boisz się, że w wypadku będziesz potem zakleszczony i dużo czasu minie zanim sobie ratownicy poradzą z dotarciem do ciebie nożycami?
    Bo ja tego się boję i nigdy nie zamykam się od środka.
    Nie wierz w takie przesądy. W razie poważnego wypadku albo już szyby są rozbite, albo się je bez problemu wybija i otwiera drzwi od środka.
    Krzysztof Paszkiewicz

  4. #14

    Domyślnie

    takim sposobem Kasandra to można w ogóle do samochodu nie wsiadać bo może być poważny wypadek, co do drzwi za elankiem mojej mamuśce na światłach gość porcelanowym kastetem wywalił szybę zabrał torebkę i zwiał ...stała jako pierwsza nikt D...y nie ruszył...

  5. #15

    Domyślnie

    Chodzi mi o sytuację, kiedy się blokują drzwi i trzeba użyć nożycy hydraulicznych, a więc czekać trzeba na straż dodatkowo.
    Może to i zabobony, ale raz na ruski rok pewnie się to zamknięcie przy wypadku blokuje, więc wolę jednak nie ryzykować, zwłaszcza na trasie.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasandra Zobacz posta
    A nie boisz się, że w wypadku będziesz potem zakleszczony i dużo czasu minie zanim sobie ratownicy poradzą z dotarciem do ciebie nożycami?
    Bo ja tego się boję i nigdy nie zamykam się od środka.

    Przy poważniejszych deformacjach karoserii, to czy drzwi były zamknięte od wewnątrz, czy otwarte nie ma znaczenia, bo i tak trzeba otwierać jak puszkę sardynek.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasandra Zobacz posta
    Chodzi mi o sytuację, kiedy się blokują drzwi i trzeba użyć nożycy hydraulicznych, a więc czekać trzeba na straż dodatkowo.
    Może to i zabobony, ale raz na ruski rok pewnie się to zamknięcie przy wypadku blokuje, więc wolę jednak nie ryzykować, zwłaszcza na trasie.
    A widziałaś zadzierzgnięcie kierowcy w pasach, który wypadł z auta przy uderzeniu bocznym, gdyż drzwi się otworzyły, bo nie były zablokowane.

  8. #18

    Domyślnie

    A Ty widziałeś?

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasandra Zobacz posta
    A Ty widziałeś?
    Kumpel był śledczym w stołecznej drogówce i zdarzało się, że pokazywał różne przypadki na zdjęciach, gdy odwiedziłem go w pracy. Byli nawet osobnicy przecięci przez pasy.

  10. #20

    Domyślnie

    No bo pasy nie zawsze pomagają.
    Kumpel pracował w ubezpieczalni i też opowiadał różne rzeczy, całe szczęście bez zdjęć.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •