Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie EOS 2000D i EOS 6000D

    Canon sobie przypomniał, że produkował kiedyś takie modele..

    http://optyczne.pl/1425-nowo%C5%9B%C...EOS_6000D.html

  2. #2

    Domyślnie

    A moze te modele były jak w ofercie deawoo "Lanos"? w takim przypadku tez bym sie wstydził
    podpis niezgodny z regulaminem

  3. #3
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    nie wiem w czym sie tak w optycznych podniecaja. modele byly chyba pierwszymi z serii lustrzanek cyforwych. swego czasu dosc duzo pisali o nich w popularnej wtedy gazecie foto.
    to chyba dobrze ze producent ma na swojej liscie nawet sprzed dawno nie produkowany?
    z tego co pamietam cena tych zabawek wynosila ok 50kpln za puszke

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remnaj Zobacz posta
    A moze te modele były jak w ofercie deawoo "Lanos"? w takim przypadku tez bym sie wstydził

    miałem kiedyś 110KM lanosa heatback... pomijaąc żenująco niskiej jakości wykończenia, naprawdę dawał rady, świetnie się prowadził, przy odpowiedniej wprawie zostawiał na trasie niejeden teoretycznie lepszy i szybszy samochód.

    jedyny powód sprzedaży to spalania (przy moim stylu jazdy 10 - 11 l/100 98-semki)

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    nie wiem w czym sie tak w optycznych podniecaja. modele byly chyba pierwszymi z serii lustrzanek cyforwych. ..

    z tego co pamietam cena tych zabawek wynosila ok 50kpln za puszke
    i były analogiczne kodaki na bazie nikonów - DCS 460, 620 i podobne. Kiedyś pewien znajomy przyszedł do mnie z takim (Sławek, miał produkcje filmów equicolor tzn tak naprawdę konfekcja Fuji). Prehistoria.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  6. #6

    Domyślnie

    Hmm..a mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego wszystkie cyfrowe lustrzanki u swojego początku były budowane we współpracy z Kodakiem?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Hmm..a mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego wszystkie cyfrowe lustrzanki u swojego początku były budowane we współpracy z Kodakiem?
    może dlatego, że miał kasę na to
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  8. #8

    Domyślnie

    Jakoś mało satysfakcjonująca ta odpowiedź.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Fajne wykopaliska. Ja bym chętnecznie poczytał wspomnienia kolegów z forum którzy mieli styczność z tamtymi sprzętami wtedy gdy był produkowane i nie masowo uzywane. Jak to się używało, obowiązkowo jakie szumy miało , i koniecznie AF jak działał. Sam fotografowałem w tym czasie, ale na filmie i sprzętem z zupełnie innej bajki. Jacku miałeś z takimi lustrzankami kontakt zawodowy ? Może ktoś sie rozpisze aż łezka w oku się zakręci. W sumie to nie tak dawno, ale jednak postęp chyba jakiś jest
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 30-11-2008 o 19:27

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Hmm..a mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego wszystkie cyfrowe lustrzanki u swojego początku były budowane we współpracy z Kodakiem?
    Kodak w owym czasie inwestował w cyfrowe przetworniki a Canon i Nikon miały rozbudowane systemy wymiennej optyki.
    D200 | FM3a | C645

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •