Witam
Po zaprogramowaniu przycisku AF-L/AE-L w D80, tak aby naciśnięcie uruchamiało autofokus,
która to funkcja bardzo mi odpowiada, mam problemy ze spustem migawki.
Raz jest wyzwalana, innym razem jakby zablokowana.
Czy ktoś ma podobne doświadczenie?
Ps. poza tym aparat nie sprawia żadnych kłopotów.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami