Odnoszę wrażenie jakby zdjęcia 4-6 były inaczej obrabiane (czyt. gorzej)

Zdjęcia 1-3 bardzo mi się podobają. Kolorystycznie i kadrowo.

P.S. Gdzie dokładnie robiłeś jedynkę?