Odnoszę wrażenie jakby zdjęcia 4-6 były inaczej obrabiane (czyt. gorzej)
Zdjęcia 1-3 bardzo mi się podobają. Kolorystycznie i kadrowo.
P.S. Gdzie dokładnie robiłeś jedynkę?
Szukaj
Odnoszę wrażenie jakby zdjęcia 4-6 były inaczej obrabiane (czyt. gorzej)
Zdjęcia 1-3 bardzo mi się podobają. Kolorystycznie i kadrowo.
P.S. Gdzie dokładnie robiłeś jedynkę?
Skontaktuj się z nami