Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Karkonosze

  1. #1

    Domyślnie Karkonosze

    zgodnie z obietnicą wrzucam ostatnią cześć zdjęć z listopadowego wypadu w góry

    1. Kolejny zachód słońca


    2.Kamienisty szlak


    3.W drodze do "Strzech Akademickiej"


    4.Droga na "Słoneczniki"


    5.Panorama Karkonoszy


    6.Schronisko" Samotnia"



    na 2 i 3 zdjęciu miałem/mam wyraźny fioletowy zafarb (cokin hiteh połówkowy 0.9) starałem się go troszkę zniwelować ale z mizernym skutkiem
    Nikon D7000|T12-24|T28-75|N35DX|N80-200|SB-600|COKIN P|BENRO 268+B-1|

  2. #2

    Domyślnie

    Biorę szóstkę. Schronisko, staw, góry, chmury i niebo. Czego chcieć można by więcej?

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Legnica/Wrocław
    Posty
    230

    Domyślnie

    ładne zdjęcia, tylko mało tej panoramy w 5, co nie zmienia faktu że jest udana

  4. #4

    Domyślnie

    1, 5 i 6 najlepsze IMO
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  5. #5

    Domyślnie

    Odnoszę wrażenie jakby zdjęcia 4-6 były inaczej obrabiane (czyt. gorzej)

    Zdjęcia 1-3 bardzo mi się podobają. Kolorystycznie i kadrowo.

    P.S. Gdzie dokładnie robiłeś jedynkę?

  6. #6

    Domyślnie

    Ładne widoczki tylko 3 trochę leci w lewo i ten cień.

  7. #7

    Domyślnie

    Podoba sie wsio, ale 3 to juz chyba tutaj widzialem...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vASQ Zobacz posta
    Podoba sie wsio, ale 3 to juz chyba tutaj widzialem...
    Tym razem trójka jest w pionie poprzednie było w poziomie (to są dwa różne zdjęcia - nie wiedziałem które będzie lepiej wyglądać a komuś się widzial ten kadr w pionie to wstawiłem ) .
    Ktoś się orientuję skąd ten fioletowy zafarb na górze ??
    Nikon D7000|T12-24|T28-75|N35DX|N80-200|SB-600|COKIN P|BENRO 268+B-1|

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    P.S. Gdzie dokładnie robiłeś jedynkę?
    jedynka była robiona po czeskiej stronie. ze Špindlerův Mlýn-a chyba czerwonym szlakiem nazwę szczytu nie pamietam ale to był koniec wspinania się pod góre (było warto dla tego widoku ) można tez tam dojść schroniska Lucni Bouda też czerwonym szlakiem w kierunku Špindlerův Mlýn-a (bedzie bliżej i łatwiej bo po płaskim )
    Nikon D7000|T12-24|T28-75|N35DX|N80-200|SB-600|COKIN P|BENRO 268+B-1|

  10. #10

    Domyślnie

    5 i 6 Mi styka
    Bardzo mi się podoba choć z piątki bym ściął trochę góry. Super
    Proces twórczy:
    KTO PYTA WIELBŁĄDZI

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •