coś mi tu nie gra...Przechodzisz z d300 na k100 ?
Szukaj
coś mi tu nie gra...Przechodzisz z d300 na k100 ?
Uff![]()
Właśnie z moim onanizmem nikonowskim to sobie nawet tego nie wyobrażam.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
ale mi Adas strachu napedziles![]()
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
To choć coś doradżcie, bo z manualem to raczej wolałbym go nie atakować. Może pomyśli, że nie działa.
Mają jakieś stałki AF
Bo na stromie pentaksa to tylko drogie.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
nie doradzajcie mu - niech nie straszy ludzi klątwami canonowskimi i pentagramowskimi![]()
Lampa lampa !
Padło na lampę.
Sa w systemie trzy. majtańsza za słaba potem za drgo.
Jak myśllicie co można podczepić jako młotek do tego systemu by było kompatybilne?
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Metz 48 AF-1 Digital /Pentax ? Nie napisałeś jaka liczba przewodnia Cię interesuje..
Cena jego jest zbliżona do pentaksowej lampy.
Mam max 500 zł na ten cel.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami