Czas na mnie. Postanowiłem zmienić system. Co myślicie rozglądam się za K100.
Potrzebuję jakiegoś fajnego szkła. Myslę że zacznę od jakiejś stałki. Co koledzy radzicie do 500 zł. Niestety musi byc nowa bo używek sie boję.
Pozdr Adas
Szukaj
Czas na mnie. Postanowiłem zmienić system. Co myślicie rozglądam się za K100.
Potrzebuję jakiegoś fajnego szkła. Myslę że zacznę od jakiejś stałki. Co koledzy radzicie do 500 zł. Niestety musi byc nowa bo używek sie boję.
Pozdr Adas
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
k2oo lepiej
uszczelniony, magnezowy, a do tego 50ka 1.7
A za samo 50 ile
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
to jak będziesz wyprzedawał stary system to zrób wyprz u ziomków z lublina![]()
Pomógł byś a nie warujesz. Choć racja najlepiej się spod trupa kupuje![]()
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
diZaster przepyrałem internet i nic nie piszą że takie coś istnieje. Jest tylko w manualu.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
no bo to manual
zajrzyj na pentaxowe forum, bardzo przyjazne i bardzo pomocne.
Przechodzisz z d300 na k100 ?
A co byś poradził z AF do 500.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami