Przechodzisz z d300 na k100 ?
Szukaj
Przechodzisz z d300 na k100 ?
A co byś poradził z AF do 500.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
coś mi tu nie gra...Przechodzisz z d300 na k100 ?
Uff![]()
Właśnie z moim onanizmem nikonowskim to sobie nawet tego nie wyobrażam.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
ale mi Adas strachu napedziles![]()
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
To choć coś doradżcie, bo z manualem to raczej wolałbym go nie atakować. Może pomyśli, że nie działa.
Mają jakieś stałki AF
Bo na stromie pentaksa to tylko drogie.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami