Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Pentax

  1. #21

    Domyślnie

    Obawiam się, że takie rzeczy to tylko w Erze!

    Stałki w Pentaxie też nie najtańsze niestety, przynajmniej te nowe z AF, za 500 to chyba nic nie znajdziesz...

    Najtaniej to chyba to:
    http://www.sklepfotograficzny.pl/lam...ma/EF530-DGST/

    Mam na myśli model, może trafi się gdzieś w sieci taniej niż w tym sklepie.
    Ostatnio edytowane przez Jacek S ; 24-11-2008 o 14:59
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAS Zobacz posta
    Właśnie na Ciebie liczyłem że sie nabierzesz - za Kozłówkę

    A tak na serio chcę zrobić koledze prezent i przeznaczyłem na ten cel 500 zł. Niestety ma PENTAXa.
    Adas, byłem bliski rozległego zawału - duża prośba żebyś tak więcej nie pisał!!!!!
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  3. #23

    Domyślnie

    i ja doznałem małego szoku rozpoczynając czytanie wątku zważywszy na stopkę Adasa
    Sam jestem po przesiadce z Pentaxa i powiem, że do 500 zł jeśli chodzi o nową stałkę czy w miarę sprawdzającą się lampę to raczej nie znajdziesz czegokolwiek.Za ok 500 zł jeśli chodzi o lampę dostać powinieneś Pentaxową AF-360. Nowa ok 700. Podobnie jak powyższa sigma o podobnych parametrach. Ale z nową łatwo o zdobycie nie będzie. Mimo wszystko też polecam zajrzeć na forum pentaxowe. W stu procentach znajdziesz tam pomoc
    Pozdrawiam!
    Nice is to be importand but more importand is to be nice | F65, D80 + S17-70 f2.8-4.5 Macro, T17-50 f2.8 AF-S, T18-250, N18-200VR, N50 1.8D, SB-600 i takie tam..

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez diZaster Zobacz posta
    k2oo lepiej
    uszczelniony, magnezowy, a do tego 50ka 1.7
    magnezowy? żaden z dSLR w aktualnej ofercie Pentaxa nie ma magnezytowego korpusu
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
    D750+Z5+Zfc

  5. #25

    Domyślnie

    Zgadza się. Pentax nie jest magnezowy, ale jednak szkielet wykonano z walcowanej stali (K200D), a aparat jest dobrze uszczelniony, to lepiej niż jego konkurencja u Nikona, czy Canona.
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  6. #26

    Domyślnie

    Poszukaj Sigmy Ef 500, można tanio znaleźć. Tylko uwaga! Niektóre egzemplarze nie współpracują z nowymi cyfrowymi Pentaxami (dot. lamp do któregoś tam numemru seryjnego). Podobna sytuacja dotyczyła chyba też Nikona.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sowulus12 Zobacz posta
    Adas, byłem bliski rozległego zawału - duża prośba żebyś tak więcej nie pisał!!!!!
    To temat z grupy, przeklejony
    A jak już pisałem to ma być prezent, więć tylko nówki. Co dopomysłu rozwiązania to dokładam te 200zł.
    Dziękuję wszystkim, dzięki którymudało mi się podjąć jedynie słuszną decyzję.
    Dzięki Wamnie błądziłem po omacku. Pozdr Adas
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •