Te wynalazki będą się świetnie sprzedawały. m4/3 ma większy sens istnienia niż samo 4/3. Nie wiem czego od tych wynalazków oczekujesz, ale najwyraźniej są one kierowane do amatorów, którzy fotografują kompaktami oraz hybrydami. Również do tych dla których gabaryty i waga przeciętnej lustrzanki są trudne do zaakceptowanie. G1 jest pierwszym aparatem tego typu, ale napewno nie ostatnim. Pojawią się lepsze, ale przede wszystkim mniejsze i lżejsze konstrukcje. Również wiele spośród osób mających już lustrzankę sięgnie po taki sprzęt jako alternatywę idealną na wycieczki i wszedzie tam, gdzie waga i gabaryty mają duże znaczenie. Pomyśl również o fotografujących street'a. Ten wynalazek jak go określasz IMO ma duży sens istnienia.
Należy poczekać na produkty Olympusa. Świetne wykonanie, świetna optyka i rozsądna polityka cenowa z szybkimi przecenami i licznbymi promocjami. Panasonic, to nieporozumienie. Przede wszystkim ze względu na ceny.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami