no, no - a gdzie tu jest haczyk ?
Szukaj
no, no - a gdzie tu jest haczyk ?
I'm not always right, but I'm never wrong...
Gdzie?
1. Sprzęt powystawowy.
2. Pentium M - jest passe, jak laps nie ma C2D to jest be.
Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
a poza passe, są jakies szczegolne sytuacje gdzie Pentium M nie da rady ?
I'm not always right, but I'm never wrong...
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
I dlatego ostatnia używalna wersja dla mnie to 2003 - nowa ma nowe 'meniu" które zajmuje 3 razy tyle na dysku co stare.
Pentium M jest świetnym procesorem. jak miałem X31 który był właśnie na pentium M to miałem zainstalowane Notebook Hardware Control i TPFanControl i miałem laptopa który genialnie długo pracował na baterii i był cichuteńki. Ale uwaga kostki RAM są już do tych modeli bardzo drogie !!
pozdrawiam Sebastian
Moja żona uparła się na laptopa na małego laptopa ( 12") i takiego, który będzie mało ważył (do dwóch kg), co by ciężarów nie nosić. Miała jeszcze wymagania, żeby bateria długo trzymała. Czyli chodziło o typowo babskiego laptopa
Miałem dylemat, gdyż laptopy spełniające jej wymagania były kosmicznie drogie.
W Media Markt natknąłem się (rok temu) na takie cóś
http://www.tanienotebooki.pl/notebook_2706.html
I kupiłem, gdyż był o połowę tańszy, niż odpowiedniki innych marek.
I co się okazało po roku eksploatacji?
Że jest to naprawdę doskonały sprzęt. Pancerna obudowa i przemyślane mocowanie zawiasów.
Plastik obudowy ( we wszystkich miejscach) jest tak twardy, że trudno go zarysować. Klawiatura wykonana naprawdę solidnie (lepiej niż w mojej Toshibie za 6 tysi)
Ze sprzętem nic się nie dzieje i działa niezawodnie.
Laptop nie jest energożerny i nawet po roku bateria długo trzyma. Wentylatora prawie nie słychać.
Muszę stwierdzić, że gdybym miał kupić tego laptopa LG jeszcze raz, to nawet bym się nie zastanawiał.
Przed zakupem miałem poważne obiekcje, czy nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.
a jak byscie sugerowali sprawdzic stan przed zakupem ?
Bo jak na razie mam zamiar zrobic benchmark Everestem.
I'm not always right, but I'm never wrong...
Skontaktuj się z nami