No zdjecie. pstryk bez najmniejszej rewelacji. Ostrosc na twarzy juz chba nikogo specjalnie nie dziwi...
Szukaj
No zdjecie. pstryk bez najmniejszej rewelacji. Ostrosc na twarzy juz chba nikogo specjalnie nie dziwi...
no i to zupelnie normalny objaw ze sie cieszysz, ale my tu wszyscy mamy sprzet i jakby kazdy wpakowal swoje zdjecia z momentow jak sie ciesza to z tego forum bylby niezly smietnik. tak mi si przynajmniej wydaje.
Skontaktuj się z nami