Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: pierwszy

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    No zdjecie. pstryk bez najmniejszej rewelacji. Ostrosc na twarzy juz chba nikogo specjalnie nie dziwi...

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MikeP Zobacz posta
    No zdjecie. pstryk bez najmniejszej rewelacji. Ostrosc na twarzy juz chba nikogo specjalnie nie dziwi...
    no racja ale miałem tylko kilka chwil w ciągu dnia żeby na czymś wytestować sprzęt i już się z niego cieszę jak cholera
    D90 | N50 | N18-105 | N70-300
    carlito na digarcie
    www.element.media.pl

  3. #3

    Domyślnie

    no i to zupelnie normalny objaw ze sie cieszysz, ale my tu wszyscy mamy sprzet i jakby kazdy wpakowal swoje zdjecia z momentow jak sie ciesza to z tego forum bylby niezly smietnik. tak mi si przynajmniej wydaje.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •