Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: pierwszy

  1. #1

    Domyślnie pierwszy

    Witam
    właśnie wczoraj kupiłem pierwszą lustrzankę - Nikona D90
    i tak sobie strzelam jak mam chwilkę, oto jedno z moich pierwszych zdjęć

    trochę fryzura nie wyjściowa ale co tam

    kurcze, fajny ten aparat

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar malizna
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki
    Posty
    181

    Domyślnie

    Jak na pierwsze zdjęcie to super fota, aż boje się pomyśleć co będzie dalej )
    Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie

    very nice!
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

  4. #4

    Domyślnie

    napisz jeszcze jakie szkiełko masz do tej 90-tki

  5. #5

    Domyślnie

    Po pierwsze Karoru witaj na forum jako użytkownik pełną gębą

    Cytat Zamieszczone przez carlito Zobacz posta
    Witam
    właśnie wczoraj kupiłem pierwszą lustrzankę - Nikona D90
    i tak sobie strzelam jak mam chwilkę, oto jedno z moich pierwszych zdjęć
    (...)

    kurcze, fajny ten aparat
    A chciał canona pfff... Ale od czego dobre koleżanki z pracy Doradzą jedyną słuszną markę
    A Szymon świetny, jak każdy Szymon. A Ty jak tak zaczynasz to niedługo ja Ciebie będę się pytała co i jak

    EDIT: Powinnam jakiś odsyp z nikona dostać, bo wczoraj kolejny kumpel za moją radą na deczysta się zdecydował
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    napisz jeszcze jakie szkiełko masz do tej 90-tki
    szkła mam takie:
    50mm f/1.8D AF Nikkor - to tym ta fotka
    Nikkor 18-105mm VR AF-S
    Nikkor 70-300mm F/4,5-5,6G AF-S VR

    będzie git?
    dzięki za dobre słowa

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    No w ładny zestawik się zaopatrzyłeś jak na start
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  9. #9

    Domyślnie

    chyba z większą ulgą ja odetchnęłam niż Carlito (jakby był niefajny to bym ochrzan za złe rady dostała)
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  10. #10

    Domyślnie

    No zdjecie. pstryk bez najmniejszej rewelacji. Ostrosc na twarzy juz chba nikogo specjalnie nie dziwi...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •