Witam
właśnie wczoraj kupiłem pierwszą lustrzankę - Nikona D90
i tak sobie strzelam jak mam chwilkę, oto jedno z moich pierwszych zdjęć
trochę fryzura nie wyjściowa ale co tam
kurcze, fajny ten aparat
Szukaj
Witam
właśnie wczoraj kupiłem pierwszą lustrzankę - Nikona D90
i tak sobie strzelam jak mam chwilkę, oto jedno z moich pierwszych zdjęć
trochę fryzura nie wyjściowa ale co tam
kurcze, fajny ten aparat
Jak na pierwsze zdjęcie to super fota, aż boje się pomyśleć co będzie dalej)
Pozdrawiam.
very nice!
D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8
napisz jeszcze jakie szkiełko masz do tej 90-tki
Po pierwsze Karoru witaj na forum jako użytkownik pełną gębą
A chciał canona pfff...Ale od czego dobre koleżanki z pracy
Doradzą jedyną słuszną markę
![]()
A Szymon świetny, jak każdy Szymon. A Ty jak tak zaczynasz to niedługo ja Ciebie będę się pytała co i jak
EDIT: Powinnam jakiś odsyp z nikona dostać, bo wczoraj kolejny kumpel za moją radą na deczysta się zdecydował![]()
no moze będzie git![]()
No w ładny zestawik się zaopatrzyłeś jak na start![]()
Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski
chyba z większą ulgą ja odetchnęłam niż Carlito (jakby był niefajny to bym ochrzan za złe rady dostała)
![]()
No zdjecie. pstryk bez najmniejszej rewelacji. Ostrosc na twarzy juz chba nikogo specjalnie nie dziwi...
Skontaktuj się z nami