Co do bólu nadgarstka to po prostu ręka musi się przyzwyczaić
jak ostatnio robiłem slub znajomym i przez 5 godzin aparatu nie puściłem to faktycznie te parę gram czułem.
Aha, nie mam gripa, ale mimo to oceniam jakość uchwytu bardzo dobrze, aparat po prostu trzyma się dłoni.
D 90 nie trzymałem w ręce, miałem D 40 i D 60, po uchwycie trzysetki to jednak nie to..
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami