A ja już sobie trochę pofotografowałem i muszę przyznać, że różnica między D80 a D300 jest ogromna. I myślę tu o zdjęciach. Szum przy ISO 1600 jest po prostu przepiękny, oczywiście na plus. Nie spodziewałem się takiego efektu. O użytkowaniu aparatu pisać nie będę, bo jest CUDO!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami