a tak wygląda prezentacja z tego co daje nikon w pictureproject http://pl.youtube.com/watch?v=vboqd40wZh8
Szukaj
a tak wygląda prezentacja z tego co daje nikon w pictureproject http://pl.youtube.com/watch?v=vboqd40wZh8
Ja również zdecydowanie polecam ProShowGold lub ProShowProducer (ten drugi niestety trochę droższy)
http://foto-klub.pl/gmitruk/g_g_demo.html lub http://www.foto-klub.pl/grupy/gr_rek.html
2xD750 | 28 1.8 | 50 1.8 | 85 1.8 | 24-70 2.8 | 70-200 2.8| SB800, SB900, SB910 | YN622TX YN622N 2xYN685 |
Moje WWW
kolejna opcja to Picasa 3 (2 też, tylko edytor słabszy) --> http://picasa.google.com/
W przypadku szczególnie ważnych fotografii, należy zawsze wykonać zdjęcia próbne i sprawdzić obraz, aby uzyskać pewność, że aparat funkcjonuje prawidłowo.
A to: http://foto-klub.pl/gmitruk/g_g_demo.html Czym robiłeś? Jakoś w Goldzie nie widzę opcji by za tło robiła animacja, ale może nie wiem wszystkiego.
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
ProShowProducer
Nawet nie wiem czy Goldzie jest taka opcja...
2xD750 | 28 1.8 | 50 1.8 | 85 1.8 | 24-70 2.8 | 70-200 2.8| SB800, SB900, SB910 | YN622TX YN622N 2xYN685 |
Moje WWW
Co nie zmienia faktu, że Gold jest również doskonałym programem
2xD750 | 28 1.8 | 50 1.8 | 85 1.8 | 24-70 2.8 | 70-200 2.8| SB800, SB900, SB910 | YN622TX YN622N 2xYN685 |
Moje WWW
Skontaktuj się z nami