Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: prezentacja

  1. #11

    Domyślnie

    a tak wygląda prezentacja z tego co daje nikon w pictureproject http://pl.youtube.com/watch?v=vboqd40wZh8

  2. #12

    Domyślnie

    Ja również zdecydowanie polecam ProShowGold lub ProShowProducer (ten drugi niestety trochę droższy)
    http://foto-klub.pl/gmitruk/g_g_demo.html lub http://www.foto-klub.pl/grupy/gr_rek.html
    2xD750 | 28 1.8 | 50 1.8 | 85 1.8 | 24-70 2.8 | 70-200 2.8| SB800, SB900, SB910 | YN622TX YN622N 2xYN685 |
    Moje WWW

  3. #13

    Domyślnie

    kolejna opcja to Picasa 3 (2 też, tylko edytor słabszy) --> http://picasa.google.com/
    W przypadku szczególnie ważnych fotografii, należy zawsze wykonać zdjęcia próbne i sprawdzić obraz, aby uzyskać pewność, że aparat funkcjonuje prawidłowo.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gregorek Zobacz posta
    Ja również zdecydowanie polecam ProShowGold lub ProShowProducer (ten drugi niestety trochę droższy)
    http://foto-klub.pl/gmitruk/g_g_demo.html lub http://www.foto-klub.pl/grupy/gr_rek.html
    A to: http://foto-klub.pl/gmitruk/g_g_demo.html Czym robiłeś? Jakoś w Goldzie nie widzę opcji by za tło robiła animacja, ale może nie wiem wszystkiego.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #15

    Domyślnie

    ProShowProducer

    Nawet nie wiem czy Goldzie jest taka opcja...
    2xD750 | 28 1.8 | 50 1.8 | 85 1.8 | 24-70 2.8 | 70-200 2.8| SB800, SB900, SB910 | YN622TX YN622N 2xYN685 |
    Moje WWW

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gregorek Zobacz posta
    ProShowProducer

    Nawet nie wiem czy Goldzie jest taka opcja...
    No właśnie nie ma. Jest tylko kolor lub pikczers, więc dla tego pytałem.
    I wszystko jasne.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  7. #17

    Domyślnie

    Co nie zmienia faktu, że Gold jest również doskonałym programem
    2xD750 | 28 1.8 | 50 1.8 | 85 1.8 | 24-70 2.8 | 70-200 2.8| SB800, SB900, SB910 | YN622TX YN622N 2xYN685 |
    Moje WWW

  8. #18

    Domyślnie

    Jeszcze jest freeware-owy Photo Story Microsoftu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •