Close

Strona 7 z 24 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 235

Wątek: statyw

  1. #61
    Oszczędny w słowach Awatar qer
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    plastic is fantastic
    he dobre , zastanowię się, może lepiej na trzech cegłach postawić aparat?

  2. #62

    Domyślnie

    qer statyw w studio to chyba tylko do robienia zdjec do legitymacji ewentualnie jakas lampe lub parosolke przynajmniej ja z takiego zalozenia wychodze odpusc sobie te 59zl, doloz 3x tyle i kup cos pozadnego

  3. #63

    Domyślnie

    Zamierzam kupic statyw do, raczej, okazjonalnego uzywania.
    Wybieram pomiedzy:
    Slik PRO 340DX z głowicą SH 705Eza 285 PLN a
    Velbon Sherpa 750 R/F z glowica PH-157Q, za 299 PLN.

    Na tym ma stanac D300 + N18-200 + SB-800 (moze 900).

    Ktory z w/w sprawdzi sie lepiej?

  4. #64
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    Ja kupiłem taki statywik za 150 zł. Statyw stoi dobrze z D80 + kit, do wyzwalania używam pilota.
    Kilka razy do roku kursuję samolotem między pracą a domem rodzinnym i widzę co się dzieje z bagażem. Statyw nie waży dużo, więc nie ma potem zagwozdki z nadwagą na odprawie. Niestety, pozwalają brać do samolotu tylko torbę ze aparatem. Po ostatnim przelocie Rayanem dziękowałem Bozi że nie kupiłem droższego...
    Titus1

    p.s. "pozdrawiam" panów bagażowych w Balicach i Eindhoven...

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JED Zobacz posta
    Zamierzam kupic statyw do, raczej, okazjonalnego uzywania.
    Wybieram pomiedzy:
    Slik PRO 340DX z głowicą SH 705Eza 285 PLN a
    Velbon Sherpa 750 R/F z glowica PH-157Q, za 299 PLN.

    Na tym ma stanac D300 + N18-200 + SB-800 (moze 900).

    Ktory z w/w sprawdzi sie lepiej?
    Ja miałem Velbona 750N i był do bani.
    Kolumna lata i ze stabilnością nie ma nic wspólnego.
    Już bardziej podobały mi się tańsze statywy Goldphoto.

  6. #66

    Domyślnie

    Ja niedawno kupiłem statyw berno 300EX z głowicą HD18 całość przeceniona w fotoramie za 200 zł (z 300) moim zdaniem bardzo ciekawa propozycja - ma wszystko czego potrzeba i nie kosztuje dużo
    D600 S10-20 N50 T28-75 N70-300VR SB900 YN460II

  7. #67

    Domyślnie

    Właśnie ta firma mnie zaciekawiła.
    Zobaczyłem ją ostatnio na allegro.
    Wyglądają solidnie, a cena przystępna.
    Na razie czekam na jakieś testy.

  8. #68

    Domyślnie

    Myślę że testów się nie doczekasz - made in china i ma brzydki napis (nie np. manfroto ) więc pewnie nikt pożądnie nie przetestuje Może podjeź do tej fotoformy i zobacz sam oni mają tam ich sporo a ten mój za 200 moim zdaniem wypas (oczywiście jak dla amatora)
    D600 S10-20 N50 T28-75 N70-300VR SB900 YN460II

  9. #69

    Domyślnie

    a ja napiszę tak. mam tani statyw i praca z nim to koszmar. no parę zdjęć mi się z nim udała. ale korzystanie z niego to koszmar....
    i postanowiłem zakupić nowy, dobry. jako iż na mojej wsi Ostrowieckiej ciężko o sklep foto z dobrym sprzętem mam prośbę.

    Jaki dobry statyw możecie mi polecić?? Stabilny, to po pierwsze. A po drugie praca z nim ma być "przyjemnością"
    Cena tak 300-350zł. Głowica raczej 3D niż kulkowa.

    Będę wdzięczny za porady !!
    D750, D7500, S Art 18-35/1.8; N10-20/4.5-5.6, T 60/2 Macro, N AF-P 70-300/4.5-6.3; T17-35mm f/2.8-4 Di OSD; T 35-150 2,8-4; Sigma A 50/1.4; T SP 24-70 mm f/2.8 VC USD G2

  10. #70
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Bielsk Podl.
    Posty
    231

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rupi Zobacz posta
    a ja napiszę tak. mam tani statyw i praca z nim to koszmar. no parę zdjęć mi się z nim udała. ale korzystanie z niego to koszmar....
    i postanowiłem zakupić nowy, dobry. jako iż na mojej wsi Ostrowieckiej ciężko o sklep foto z dobrym sprzętem mam prośbę.

    Jaki dobry statyw możecie mi polecić?? Stabilny, to po pierwsze. A po drugie praca z nim ma być "przyjemnością"
    Cena tak 300-350zł. Głowica raczej 3D niż kulkowa.

    Będę wdzięczny za porady !!
    No to ja zaraz błysnę jak makrela w oliwie...
    Czytałeś cały wątek od "1" strony? Jeżeli tak to już wnioski i model możesz mieć wybrany. Ja się skuszę na Vanguard Tracker 4, ciężki, ale solidny. Obecnie 480zł, ale gdy sprzęt za ponad 4kPLN mam na nim postawić (nawet raz czy dwa razy na miesiąc) to wolę wydać więcej niż 50 czy 100PLN.
    PS Gdyby przez statyw za 100zł miałbym zniszczyć szkło za 2kPLN to chyba bym się ostro wqr... zdenerwował...
    Wybacz mateo912 ale ze stopki wyliczyłem wartość rynkową nowego Twojego zestawu na ponad 4,5kPLN. Teraz sobie wyobraź, że kupujesz statyw za 80zł, montujesz na nim zestaw... i niechcący statyw się ugina, przechyla itd itp i szkło ląduje na beton.... min 1,5kPLN w plecy.... A użyłeś kilka razy, sporadycznie....
    Ostatnio edytowane przez robertG7 ; 12-09-2008 o 22:58

Strona 7 z 24 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •