ja ostatnio zakupiłem SLIK PRO 700 DX i jestem z niego bardzo zadowolony![]()
Szukaj
ja ostatnio zakupiłem SLIK PRO 700 DX i jestem z niego bardzo zadowolony![]()
ale stabilnośc statywu to chyba nie wszystko co powinno się brac pod uwagę przy jego zakupie? prawda? poza tym sugerowanie się że dzisiaj mam takie szkło to i statyw to wytrzyma jest mało przekonywujące...przecież my tu zmieniamy szkła jak rękawiczki![]()
a waga nóg, wytrzymałośc na uszkodzenia mechaniczne, na korozje, wodę plus sto milionów innych czynników ? śmiem twierdzic że warto zainwestowac więcej w ten zestaw [ nogi plus głowica ] dla świętego spokoju...
Poczytałem... i macie rację. Warto zafundować sobie lepszy sprzęt... i chyba zdecydowałem się na SLIK PRO 700 DX... Może jeszcze jakieś opinie użytkowników ??
D750, D7500, S Art 18-35/1.8; N10-20/4.5-5.6, T 60/2 Macro, N AF-P 70-300/4.5-6.3; T17-35mm f/2.8-4 Di OSD; T 35-150 2,8-4; Sigma A 50/1.4; T SP 24-70 mm f/2.8 VC USD G2
Dokładnie, to co tanie, jest drogie jak to mówią![]()
Wszyscy polecają głowice kulkoweJaką mają zalety głowice 3d, a jakie kulkowe?
Kulowe są szybsze, lepiej nadają się do monopodu, w reporterce.
3D jest dokładniejsza, precyzyjniejsza itp.
Skontaktuj się z nami