Szukaj
Dobra, skończmy temat migawek, ja nie piję do Canona bo to jest świetny system i tyle. Jedyne co mnie przekonuje do nikona to już niezła ilość dobrych systemowych szkieł które już leżą w mojej torbie i ergonomia.
I tak, mam nadzieje że jutro pokażą nowe FF od Canona.
http://optyczne.pl/index.php?news=1193
zapraszam
te iso 1600 pozazdroscic
podpis niezgodny z regulaminem
Typowe zdjęcie dla pokazania "rewelacyjnej" jakości wysokiego ISO. Takie zdjęcie na ISO1600 to by równie dobrze z D200 wyszło. Po pierwsze, bardzo dużo światła, co już zauważył Adam. Po drugie, wszystko co w cieniu jest niezbyt ostre (czyli ewentualny szum jest "rozmywany" i tym samym likwidowany). Po trzecie prosty zabieg na kontraście lub krzywych, który zmniejsza szum i powoduje, że na zdjęciu praktycznie nie ma pikseli o wartościach składowych koloru z zakresu 0-7 (zostały sprytnie "podbite" do wartości 8,9,10 - widać wyraźny pik na histogramie).
Jak dla mnie to zdjęcie bez rewelacji. No może tylko ta mora na lusterkach ciekawa.![]()
Jacek
Skontaktuj się z nami