cholernie mnie ciekawi ten aparat, jeśli to nie fake, ale chyba nie, bo od kilku tygodni dostawałem info, że bedzie 15 mpix w cropie. kupić go nie kupie, ale będzie mozna po nim rozeznać, przy całym skąpstwie producenta, "co canon może" w następnych modelach, FF. sypnięcie 15 mpix w cropa 1.6 zwiastuje albo samobójstwo, albo świetną technologie radzenia sobie z szumami. a że dali natywne 3200 - tym bardziej ciekawym![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami