Close

Strona 2 z 47 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 470
  1. #11

    Domyślnie

    cholernie mnie ciekawi ten aparat, jeśli to nie fake, ale chyba nie, bo od kilku tygodni dostawałem info, że bedzie 15 mpix w cropie. kupić go nie kupie, ale będzie mozna po nim rozeznać, przy całym skąpstwie producenta, "co canon może" w następnych modelach, FF. sypnięcie 15 mpix w cropa 1.6 zwiastuje albo samobójstwo, albo świetną technologie radzenia sobie z szumami. a że dali natywne 3200 - tym bardziej ciekawym
    Ostatnio edytowane przez Adam Trzcionka ; 22-08-2008 o 11:02

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pn Zobacz posta
    Pytanie jaka jakosc bedzie przy tak malych pikselach...
    Pomimo całej niechęci do tej firmy wierzę że jeśli coś takiego zaproponowali to na pewno nie będzie gorzej niż w 40D. Pewnie nawet trochę lepiej (12800 trzeba mieć z czego podbijać). Ta gęstość matrycy odpowiada FF około 38mpix... W zasadzie po takim kroku powinniśmy się spodziewać wymiany premier 1dmk4 i 1dsmk4
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pn Zobacz posta
    Zapominasz jeszcze o pancernej budowie D300, co tez nie jest bez znaczenia w porownaniu do nieciekawych i nieuszczelnionych plastikow 20D/30D/40D. I o AFie.
    Nie zapominam, w tych specyfikacjach napisano o magnezowej obudowie.
    D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
    moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw

  4. #14

    Domyślnie

    Pewnie zostawią w produkcji i 40D i będzie 50D. 50D może być w cenie D300, a 40D zjedzie jeszcze bardziej w dół.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotr w Zobacz posta
    Nie zapominam, w tych specyfikacjach napisano o magnezowej obudowie.
    wszystkie Canony xxD od 10D poczawszy maja magnezowy szkielet.

    co do obelg pod adresem ich plastikowosci i nieszczelnosci...
    mialem 10D wymoczone na deszczach. do dzis dziala u nowego uzytkownika.
    mam 30D, ktore plywalo w Morzu Polnocnym i tez zyje. flesz wbudowany nie bangla, ale poza tym
    aparat sie nawet nie zajaknie. tak ze moze bez faszyzmu... sam fakt, ze w prospekcie pisze
    o uszczelnieniach jeszcze nie konczy zagadnienia...

  6. #16
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie

    uszczelnienia fajne, ale zeby ich uzywac trzeba miec raczej uszczelnione obiektywy - nie wiem czemu nikt o tym nie pisze mowiac o uszczelnieniach.
    a na jakas tam mzawke mozna uderzac bez uszczelnien spokojnie i nic body nie bedzie.

  7. #17

    Domyślnie

    gdybym widział zastosowanie w tym co robię dla jeszcze większej gęstości matryc (15.1 dla cropa 1.6 czy też takiej samej albo większej dla FX/FF) + jeszcze lepsze niż w d700 wysokie iso, to oglądając tą specyfikację chyba już bym zaczął się ślinić W każdym razie wydaje się za za chwilę znów ze strony użytkowników canona usłyszymy że jednak wysokie iso powyżej 3200 jest niezbędne do pracy ( choć przez ostatni rok wydawało się całkowicie niepotrzebne )
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    W każdym razie wydaje się za za chwilę znów ze strony użytkowników canona usłyszymy że jednak wysokie iso powyżej 3200 jest niezbędne do pracy ( choć przez ostatni rok wydawało się całkowicie niepotrzebne )
    było, było. a tu wygląda na to, że i iso100 może byc całkiem, całkiem

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    wszystkie Canony xxD od 10D poczawszy maja magnezowy szkielet.
    Co nie zmienia faktu, że teraz 50D bliżej by było do D300, niż 40D do D200, bo odległość od D90 z pewnością wzrośnie (choćby za sprawą obudowy i ilości pikseli).
    D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
    moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw

  10. #20

    Domyślnie

    "Wizjer o pokryciu 95% i powiększeniu 0.97x"
    Jak wiadomo, tylko w przypadku premier Nikona jest to katastrofa
    "Dostrajanie AF"
    No to jest rewolucja. Po dostrojeniu wszystkich tamronów i sigm, ilość topiców na CB spadnie o połowę i userzy C. będą mogli się zająć już tylko tym, co najbardziej lubią: wieszczeniem upadku Nikona i liczeniem białych luf na stadionach.

    Tak naprawdę to tylko iso 100 żal ...

Strona 2 z 47 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •