Close

Strona 16 z 47 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 470
  1. #151

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez wain Zobacz posta
    Podobno nowe 5d ma byc pokazane we wrzesniu, cos kolo targow albo jakos po premierach sony/nikon .. ze to jakis nowy zabieg martetidody ( cos na zasadzie "teraz my kur.." <- nikon/sony a kilka dni : "teraz kur.. my" <- canon ).

    Niezłe jak na forum, ja na razie musze być grzeczny bo dostałem żółtą kartkę
    Ostatnio edytowane przez krzesz ; 25-08-2008 o 19:17
    kiedyś analogowo teraz cyfrowo

  2. #152

    Domyślnie

    Dobra, skończmy temat migawek, ja nie piję do Canona bo to jest świetny system i tyle. Jedyne co mnie przekonuje do nikona to już niezła ilość dobrych systemowych szkieł które już leżą w mojej torbie i ergonomia.

    I tak, mam nadzieje że jutro pokażą nowe FF od Canona.

  3. #153

    Domyślnie

    http://optyczne.pl/index.php?news=1193

    zapraszam

    te iso 1600 pozazdroscic
    podpis niezgodny z regulaminem

  4. #154

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remnaj Zobacz posta
    http://optyczne.pl/index.php?news=1193

    zapraszam

    te iso 1600 pozazdroscic
    dużo światła, ale i tak widać, ze daje rady świetnie - 15 mpix na dużym cropie! bardzo, bardzo jestem ciekawy co wyhodują na FF.

  5. #155

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam Trzcionka Zobacz posta
    przerobiłem kilka sztuk 5d... nic nigdy nie padło.
    Odświeżyć pamięć...?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #156

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remnaj Zobacz posta
    http://optyczne.pl/index.php?news=1193

    zapraszam

    te iso 1600 pozazdroscic
    a ja poczekam na te ISO 1600 z kościoła a nie ze słonecznego dnia

  7. #157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez life Zobacz posta
    a ja poczekam na te ISO 1600 z kościoła a nie ze słonecznego dnia
    i najlepszej w RAWie a nie jpgu To co widać po sampleku wieczornym z iso400, algorytmy odszumiające miały co robić.
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  8. #158

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remnaj Zobacz posta
    http://optyczne.pl/index.php?news=1193

    zapraszam

    te iso 1600 pozazdroscic
    Typowe zdjęcie dla pokazania "rewelacyjnej" jakości wysokiego ISO. Takie zdjęcie na ISO1600 to by równie dobrze z D200 wyszło. Po pierwsze, bardzo dużo światła, co już zauważył Adam. Po drugie, wszystko co w cieniu jest niezbyt ostre (czyli ewentualny szum jest "rozmywany" i tym samym likwidowany). Po trzecie prosty zabieg na kontraście lub krzywych, który zmniejsza szum i powoduje, że na zdjęciu praktycznie nie ma pikseli o wartościach składowych koloru z zakresu 0-7 (zostały sprytnie "podbite" do wartości 8,9,10 - widać wyraźny pik na histogramie).

    Jak dla mnie to zdjęcie bez rewelacji. No może tylko ta mora na lusterkach ciekawa.
    Jacek

  9. #159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Odświeżyć pamięć...?
    ee, o migawce mowa

    co do iso 1600 - fakt, ten sampel nie mówi za wiele, niby podany od niechcenia, ale sprytnie. niemniej nie wygląda też, żeby miało być źle. już niedługo..
    Ostatnio edytowane przez Adam Trzcionka ; 26-08-2008 o 00:07

  10. #160

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    W każdym razie wydaje się za za chwilę znów ze strony użytkowników canona usłyszymy że jednak wysokie iso powyżej 3200 jest niezbędne do pracy ( choć przez ostatni rok wydawało się całkowicie niepotrzebne )
    Ależ jest miłe, ale nie kosztem iso 100

Strona 16 z 47 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •